Akcja Lato. Wakacje w mieście nie muszą być nudne [WIDEO]

2020.06.30 11:00
Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci do udziału w Akcji Lato 2020. W programie jest spektakl i aż 14 filmów. Z wakacyjnych propozycji można skorzystać w lipcu.
Akcja Lato. Wakacje w mieście nie muszą być nudne [WIDEO]
Kadr z filmu "Urwis"

Akcja Lato to organizowany przez Białostocki Ośrodek Kultury cykl imprez podczas pierwszych tygodni wakacji, przygotowywanych z myślą o dzieciach i młodzieży, z różnych powodów nie mogących wyjechać na letni wypoczynek.

W ramach akcji będą pokazywane filmy, m.in. "Klara Muu!", "Urwis" czy "Chłopiec i wilk". W planach jest również spektakl "Ananas" Teatru Uszytego.Akcja Lato odbędzie się od 1 o 24 lipca w kinie Forum.

Organizowana jest zgodnie z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla kin w trakcie epidemii wirusa SARS-COV-2. Warunkiem udziału w seansie filmowym jest obowiązkowe zakrycie nosa i ust maseczką, przyłbicą lub innym środkiem ochrony twarzy.

Przed wejściem na salę należy zdezynfekować ręce: urządzenia do dezynfekcji ustawione będą przy głównych wejściach kina. Miejsca trzeba zajmować zgodnie z numerem wskazanym na bilecie. Ważne, by zachować wymagany odstęp - co drugie miejsce. Osoby zamieszkujące wspólne gospodarstwo domowe, opiekun z osobą niepełnosprawną oraz opiekun z dzieckiem do 13 r.ż. mogą usiąść obok siebie. Zużyte, jednorazowe środki ochrony twarzy oraz rękawiczki można wyrzucić do oznakowanych pojemników ustawionych przy wejściu do kina.

Obsługa ma prawo nie wpuścić na salę lub wyprosić z sali osoby, które nie przestrzegają powyższych zasad. W tej sytuacji bilety nie będą podlegały zwrotowi.

Program: Akcja Lato

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1741 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39