Aktywizacja młodych osób niepełnosprawnych – konkurs

2015.08.13 00:00
Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zachęca mieszkańców naszego regionu do udziału w konkursie pt. "Aktywizacja młodych osób niepełnosprawnych w województwie podlaskim – skuteczne rozwiązania".
Aktywizacja młodych osób niepełnosprawnych – konkurs
Fot: pixabay.com

Konkurs ma na celu ukazanie rozwiązań dotyczących aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych, które okazały się skuteczne i przyniosły zamierzony efekt.

Do udziału w konkursie mogą zgłaszać się podmioty, które działają na terenie Podlasia i realizują działania wspierające osoby niepełnosprawne do 30. roku życia, dzięki czemu zwiększają ich szanse na rynku pracy w sferach: zawodowej, społecznej i edukacyjnej.

Inicjatywy zgłaszane do konkursu powinny być zakończone nie później niż w okresie ostatnich dwóch lat kalendarzowych od momentu ogłoszenia konkursu.

Propozycje powinny: promować aktywność zawodową osób niepełnosprawnych, zawierać przykłady skutecznych działań w zakresie aktywizacji zawodowej skierowanych do osób niepełnosprawnych do 30. roku życia oraz zachęcać do wdrażania ciekawych i skutecznych rozwiązań dotyczących aktywności zawodowej. Ważne jest też to, by proponowane działania motywowały osoby niepełnosprawne.

Chętni mogą składać formularze aplikacyjne dostępne na stronie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku do 30 września 2015 roku.

Najlepsze inicjatywy zostaną nagrodzone.

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1016 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39