Animator czasu wolnego – Anna Zatorska Białystok

dodane dnia: 2017-05-15 przez: Anna Zatorska
Termin promocji: 2017-05-15 - 2027-05-15
Animator czasu wolnego to osoba, która sprawia, że czas ten zyskuje dla dzieci ogromną wartość. Wraz z moim zespołem animatorów zajmujemy się nie tylko organizacją imprez dla dzieci – nasze nieprzeciętne umiejętności i osobowości sprawiają, że wydarzenia takie stają się wielkim i pamiętnymi dla dzieci atrakcjami.

Jakie są zadania animatora czasu wolnego?

Dobry animator to niemalże osoba o zdolnościach magicznych: potrafi czytać myśli w dziecięcych głowach, pojawiać się i znikać oraz być jednocześnie w kilku miejscach. Ale tak naprawdę chodzi o świetną organizację pracy, umiejętności empatii i komunikacji – czego nie brakuje żadnej osobie z mojej ekipy.
Animator podczas imprezy pełni wiele ról:
- opracowuje program wydarzenia,
- wybiera rekwizyty, poszczególne animacje,
- obsługuje nagłośnienie i dobiera muzykę,
- prowadzi animacje, czuwa nad bezpieczeństwem dzieci, pomaga i tłumaczy,
- pilnuje, aby wszyscy świetnie się bawili.

Jedną z najważniejszych zdolności animatora jest jednak umiejętność zaczarowania dziecięcego świata i przeniesienie maluchów do krainy bajek, magii i spełniających się fantazji. Żeby to osiągnąć, stosujemy przebrania, używamy farb do ciała i twarzy, sami również przywdziewamy kostiumy – a ogromna dziecięca wyobraźnia dopełnia reszty czaru.

Ja i moi animatorzy – kompetencje, pasja, fantazja i przebojowość

Moich współpracowników w tworzeniu i ożywianiu pełnych niesamowitości światów rozrywki i zabawy dobieram osobiście, na podstawie ich kompetencji i predyspozycji, co gwarantuje Wam, że mój zespół:
- jest świetnie przygotowany do pracy z dziećmi,
- wykazuje się elastycznością i spontanicznością, rozumie potrzeby dzieci,
- potrafi zaktywizować każde dziecko.

Organizuję również cykliczne szkolenia dla animatorów oraz rodziców na otwarcie sezonu animacji (wiosna-lato), gdzie przedstawiam nowe zabawy i uczę umiejętności pracy i zabawy z dziećmi.

Na swoje szkolenia z animacji czasu wolnego http://www.kinderbal.bialystok.pl/atrakcje-dla-dzieci-oferta/animator-czasu-wolnego/ zapraszam osoby chcące oddać się temu zajęciu, ale również wszystkie, które chcą nauczyć się komunikować lepiej z dziećmi i tworzyć dla nich wspaniałe gry i zabawy.

Więc jeśli jesteś z Białegostoku i okolic, zadzwoń lub napisz – zawsze, kiedy chcesz zorganizować dzieciom czas lub podszkolić się w trudnej sztuce ich rozumienia.

611 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39