Malowanie elewacji Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Malowanie elewacji budynku to zadanie, które czeka właścicieli czy zarządców budynków prędzej czy później. Elewacja jako element narażony na nieustanny kontakt z otoczeniem z czasem blaknie, pojawiają się zabrudzenia związane z użytkowaniem, mchy, porosty, zacieki. Aby przywrócić jej pierwotny wygląd i estetykę, zleć nam kompleksowe malowanie elewacji Twego budynku.

3 rzeczy niezbędne w skutecznym malowaniu elewacji

To, co pomaga nam być ekspertami od malowania każdej elewacji, to przede wszystkim:

1. Zastosowanie alpinistycznych technik dostępu – dzięki temu nie musimy rozstawiać rusztowań, co jest czasochłonne i nieekonomiczne. Alpinistyka przemysłowa pozwala nam dotrzeć do każdego miejsca elewacji i wykonać pracę szybciej, a więc taniej.
2. Malowanie metodą natryskową – to optymalny sposób malowania dużych i niejednolitych powierzchni, jakimi są elewacje. Jest szybsze od tradycyjnego malowania i zapewnia jednorodną powierzchnię oraz pewność całkowitego pokrycia elewacji, nawet w trudno dostępnych miejscach.
3. Doświadczenie – ilość zrealizowanych przez lata zleceń pozwoliła nam stać się ekspertem w dziedzinie malowania elewacji. Dzięki temu wykorzystujemy nasz sprzęt oraz umiejętności w 100 procentach.

Zajmujemy się elewacjami domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz siedzib firm i instytucji. Dbamy o solidne zabezpieczenie elementów budynku oraz otoczenia, narażonych na osiadanie farby (okna, balustrady, ogrodzenia, schody, chodniki z kostki, roślinność itp.).
Więcej o malowaniu elewacji przeczytać można na stronie https://mikipodnosniki.pl/prace-budowlane/malowanie-dachow/

Poradzisz sobie sprawnie z malowaniem elewacji, wykorzystując nasze umiejętności, doświadczenie i profesjonalne narzędzia oraz techniki dostępu. Firma MIKI Podnośniki z Białegostoku to Twój najlepszy wykonawca prac budowlanych wymagających alpinistyki przemysłowej.

606 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39