Animator na wesele – Anna Zatorska Białystok

dodane dnia: 2017-05-16 przez: Anna Zatorska
Termin promocji: 2017-05-16 - 2027-05-16
Jako goście na imprezie weselnej często zabieramy ze sobą swoje pociechy. Wiadomo, że „zabawy” dorosłych nudzą najmłodszych. Dlatego przygotowaliśmy specjalną ofertę animacji na weselach. Proponujemy zabawy integracyjne nie tylko dla dzieci – możemy również zająć się poprowadzeniem, oprawą muzyczną i artystyczną całej uroczystości weselnej. Oferujemy też konsultacje co do kształtu animacji, ilości i rodzaju atrakcji.

Zapraszam do zapoznania się z informacjami blogowymi http://www.kinderbal.bialystok.pl/dzieci-podczas-rodzinnych-spotkan-animator-na-wesele/

Animator na wesele – na co możesz liczyć?

Na weselu najważniejsza jest oczywiście Para Młoda, a Parze Młodej zależy na tym, żeby wszyscy goście (również ci mali i najmniejsi) mogli świetnie się bawić. Zadaniem animatora weselnego jest zapewnienie uśmiechu na twarzach dzieci. A do tego nasze animacje bawiąc – uczą i rozwijają maluchy.

Zakres usług, które oferuję wraz z moimi animatorami na przyjęciach weselnych, jest szeroki. Zawsze dostosowuję go do oprawy uroczystości. Animatorzy na wesele występują w kostiumach, które sam wybierzesz z bogatej oferty stylizacji. Program animacji jest elastyczny, potrafimy zarówno improwizować, jak i zachęcić dzieci do zabawy, skutecznie niszcząc dziecięcą nudę. Oferujemy też opiekę nad śpiącymi latoroślami.

Przebieraj wśród wielu gier i zabaw

Co mogą robić maluchy, które znajdują się pod naszą opieką? Do wyboru mamy mnóstwo atrakcyjnych aktywności, które przykują uwagę nawet najbardziej wymagających małych uczestników zabaw:
- pokazy (bańki mydlane, pasta balonowa, twisting baloników),
- tańce i animacje taneczne,
- zabawy: tematyczne, konstrukcyjne, z elementami plastyki sensorycznej i wielkoformatowej, z użyciem chusty animacyjnej,
- konkursy z nagrodami,
- malowanie twarzy.

Wszystkie materiały oraz rekwizyty są wliczone w cenę usługi. Dodatkowo możemy:
- wcielić się w postacie ze świata bajek Disneya,
- dostarczyć watę cukrową, fontannę czekoladową, maszynę do popcornu,
- rozłożyć dmuchany zamek do zabaw,
- zapewnić autorskie dekoracje,
- poprowadzić specjalne mini-oczepiny dla dzieci.

Nasza oferta jest skierowana do prywatnych osób oraz do lokali, świadczących usługi organizacji wesel, i swoim zasięgiem obejmuje Białystok oraz całe województwo podlaskie. http://www.kinderbal.bialystok.pl/atrakcje-dla-dzieci-oferta/animator-na-wesele-chrzest-komunie/ Animator na wesele to świetna propozycja, a ja i moi pracownicy to świetny wybór. Zapraszam.

903 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39