Kwiaciarnia Girlanda w Białymstoku – bukiety nie tylko na ślub

dodane dnia: 2017-10-09 przez: PHU GIRLANDA Anna Leszczyńska
Termin promocji: 2017-10-09 - 2037-10-09
Bukiety kojarzą nam się głównie z kwiatami, które panna młoda trzyma w swoich dłoniach w dniu ślubu. Otóż nic bardziej mylnego! Odpowiednio dobrana kompozycja świetnie sprawdzi się również w innych okolicznościach – zarówno prywatnych i oficjalnych.

Wyraź emocje za pomocą bukietu

Kwiaty od niepamiętnych czasów były wyrazem uczuć obdarowującego do osoby obdarowywanej. Mogą symbolizować miłość, przyjaźń, wdzięczność oraz wyrażać uznanie. Towarzyszą rozmaitym okolicznościom, takim jak:

- spotkania rodzinne i towarzyskie – urodziny, imieniny, rocznice, narodziny dziecka, sukcesy akademickie i zawodowe, pobyty w szpitalu i rekonwalescencja,
- uroczystości służbowe – urodziny szefa bądź współpracownika, awanse, promocje.

Coraz częściej bukiety są kupowane także bez okazji jako stylowa ozdoba domu. Niezależnie od przeznaczenia bukietu w kwiaciarni Girlanda w Białymstoku znajdziesz coś dla siebie.

Stwórz niepowtarzalną kompozycję – personalizacja bukietu

W naszej kwiaciarni znajdziesz wiele ciekawych propozycji na bukiet. https://dekoracjegirlanda.pl/kwiaciarnia/bukiety-okolicznosciowe/ Jeśli jednak chcesz, aby Twój prezent był naprawdę wyjątkowy, zachęcamy do spersonalizowania bukietu.

Nadaj kompozycji oryginalny kształt, dobierz ulubioną kolorystykę osoby, którą chcesz obdarować i spraw jej niezapomniany prezent!

Twoja satysfakcja to nasz priorytet

W naszej kwiaciarni stawiamy na jakość. Wybieramy tylko zdrowe kwiaty, do których dobieramy świeżą zieleń. Wszystkie nasze kompozycje zachwycają finezją i precyzją wykonania.

Zamówienie prostsze niż myślisz

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni w Białymstoku. www.dekoracjegirlanda.pl

Jeśli jednak jesteś zwolennikiem zakupów internetowych umożliwiamy również złożenie zamówienia on-line bez konieczności wychodzenia z domu.

1584 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39