Serwis maszyn budowlanych – Jamar

dodane dnia: 2016-02-01 przez: PHU Jamar Marek Jaroszuk
Termin promocji: 2016-02-01 - 2036-02-01
Zajmując się sprzedażą oraz wynajmem sprzętu budowlanego, firma Jamar stała się jednocześnie najlepszym w regionie specjalistą od konserwacji i serwisowania maszyn wykorzystywanych na budowach.

Wieloletnie doświadczenia, zakres świadczonych usług, specjalizacja wiedzy pozwoliły nam stawać na równi z autoryzowanymi stacjami naprawy.

Poszukując miejsca do dokonania przeglądu, naprawy skierujcie Państwo swe kroki do Gnieciuk w okolicach Zabłudowa, gdzie znajduje się serwis Jamaru.

Oferta serwisowania maszyn budowlanych
Prowadzimy przede wszystkim kompleksowy zakres prac naprawczych sprzętu takich producentów jak: CAT, JCB, JLG, Volvo, New Holland, Wacker Neuson, Belle, Genie. Do naszych specjalistów możecie się Państwo zwrócić także w sprawie dokonania przeglądu – zarówno tego obligatoryjnego, jak i nieobowiązkowego.

Zajmiemy się także samym przygotowaniem sprzętu do przeglądów konserwacyjnych UDT. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, dzięki któremu dokładnie określamy źródło usterki. Zakres naszych działań obejmuje: regenerację siłowników lub sprowadzenie nowych w konkurencyjnych cenach, a na życzenie klienta podejmiemy się także zakuwania przewodów hydraulicznych. Dowiedz się więcej na http://maszynyjamar.pl/serwis-maszyn-budowlanych

Wieloletnie doświadczenie w branży zapewnia ogromną ilość zasobów autoryzowanych części zamiennych do maszyn najlepszych producentów.

Z placu budowy do Samaru – serwis na telefon
Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudna i wymagająca jest branża, w której działają nasi Klienci. Wiemy też, jak wiele czynników ma wpływ na sukces ich przedsiębiorstw – jednym z nich jest czas. W odpowiedzi na potrzeby naszych kontrahentów przygotowaliśmy ofertę mobilnego serwisu maszyn budowlanych. Nie musicie się fatygować na Podlasie. Nasi specjaliści pojawią się we wskazanym miejscu, dokonają wyceny, a jeśli zajdzie taka potrzeba lub będą ku temu możliwości, dokonają niezbędnych napraw.

W przypadku problemów transportowo-logistycznych służymy Państwu usługą telefonicznej wyceny. Dokładne opisanie problemu wystarczy, by nasz personel określił usterkę oraz oszacował koszt naprawy.

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom Twoim i maszyn, których używasz – skorzystaj.

1360 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39