"Aukcja z sercem" - można pomóc podopiecznym hospicjum

2017.12.06 09:31
W poniedziałek (4.12) rozpoczęła się "Aukcja z sercem" . Można zdobyć sportowe gadżety i koszulki i jednocześnie pomóc potrzebującym dzieciom.
"Aukcja z sercem" - można pomóc podopiecznym hospicjum
Fot: Materiały prasowe

Fundacja "Pomóż Im" prowadzi kolejną akcję mającą na celu zebranie funduszy na Domowe Hospicjum dla Dzieci.

Podczas "Aukcji z sercem" można wylicytować klubowe koszulki i inne sportowe gadżety z podpisami zawodników z najlepszych polskich klubów sportowych. Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na prezenty dla chorych dzieci, które wręczy im święty Mikołaj.

- Dzięki szlachetności i uprzejmości wielu klubów sportowych z całego kraju, trafiło do nas kilkadziesiąt cennych, sportowych pamiątek. To prawdziwa gratka dla fanów poszczególnych drużyn – mówi Inga Januszko - Manaches z Fundacji "Pomóż Im". - Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w tej aukcji charytatywnej. To nie tylko znakomita okazja do tego, aby zrobić komuś wyjątkowy prezent pod choinkę, ale przede wszystkim możliwość pomocy. Dzięki temu my sprawimy radość naszym małym, dzielnym podopiecznym - dodaje.

Licytacja potrwa do 17 grudnia. Organizatorzy zapowiadają, że postarają się je wysłać już kolejnego dnia, by zdążyły dojść do świąt.

Przedmioty, które można kupić i szczegóły dotyczące akcji znajdziemy na stronie Fundacji "Pomóż Im".

Justyna Fiedoruk
justyna.f@bialystokonline.pl

1609 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39