Auto Straży Granicznej zderzyło się z ciężarówką. Są ranni

2024.04.15 14:19
Pomiędzy miejscowościami Jelonka-Kleszczele, doszło do zdarzenia drogowego. Pojazd Straży Granicznej zderzył się z samochodem ciężarowym. Pasażer oraz kierowca pojazdu SG trafili do szpitala.
Auto Straży Granicznej zderzyło się z ciężarówką. Są ranni
Fot: Podlaska Policja

W poniedziałek (15 kwietnia) o godzinie 12:24 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce został powiadomiony o nagłym incydencie na drodze wojewódzkiej 685, dokładnie na 63. kilometrze trasy - pomiędzy miejscowościami Jelonka a Kleszczelami.

Informacja donosiła o kolizji, w której uczestniczył pojazd Straży Granicznej oraz ciężarówka. Natychmiast podjęto działania w celu udzielenia pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Wstępne ustalenia wskazują, że żaden z uczestników zdarzenia nie znajdował się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Jednakże, skutkiem kolizji, zarówno pasażer, jak i kierowca pojazdu Straży Granicznej, odnieśli obrażenia, które wymagały interwencji medycznej. Obaj zostali przewiezieni do szpitala w celu udzielenia dalszej pomocy medycznej i diagnozy ich stanu zdrowia.

- Na miejscu policjanci ustalają okoliczności zdarzenia - poinformował st. asp. Andrzej Grygoruk z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce.

Obecnie ruch na miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo.

Redakcja MW
24@bialystokonline.pl

823 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39