Aż i Tylko Kobieta - najpierw konferencja biznesowa, potem spektakl

2020.02.18 07:19
To pierwsza tego typu konferencja skierowana do kobiet biznesu. W programie znalazło się kilka wykładów oraz paneli dyskusyjnych, w trakcie których będzie można nie tylko zgłębić wiedzę, poznać nowe osoby, ale również wymienić się swoimi doświadczeniami oraz poglądami dotyczącymi prowadzenia firmy oraz swojej ścieżki kariery.
Aż i Tylko Kobieta - najpierw konferencja biznesowa, potem spektakl
Fot: Materiały organizatora

Kto może wziąć udział w pierwszej edycji?

W najbliższą sobotę (22 lutego) w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania, mieszczącej się przy ul. Ciepłej 40 w Białymstoku, odbędzie się wyjątkowa konferencja biznesowa "Aż i tylko kobieta", której hasło przewodnie brzmi "Biznes, rozwój, inspiracja". Wydarzenie zrzesza aktywne biznesowo kobiety, które odniosły lub chcą odnieść w swoim życiu sukces zawodowy.
Konferencja jest doskonałym miejscem do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz poglądów na temat przedsiębiorczego zarządzania firmą i karierą.

"Aż i tylko kobieta" jest skierowana do kobiet biznesu na różnych etapach rozwoju. Przede wszystkim ma na celu motywować je i inspirować, zachęcając tym samym do budowania własnej kariery i niezależności finansowej. Konferencja ma wpływać na białostoczanki, pokazując wsparcie dla kobiet biznesu i aktywizując gospodarczo część osób niezdecydowanych lub zdemotywowanych do działania. Ma też pokazać - na przykładach kobiet sukcesu i otwartej debaty - że największe ograniczenia tkwią przede wszystkim w nas samych.

- Mamy nadzieję, że kobiety praktycy, z różnych dziedzin, poprzez przedstawienie własnej drogi i osobistego case study, będą w stanie zbudować w nich poczucie własnej wartości i zachęcać do stawiania sobie wyższych celów - zachęcają organizatorzy pierwszej edycji konferencji biznesowej "Aż i Tylko Kobieta".

Bogaty program konferencji

W programie znajduje się wiele ciekawych wystąpień. Jako pierwsza wypowie się Marta Molska, założycielka portalu Aż Kobieta, a potem prof. Elżbieta Mączyńska opowie o kobietach w światowej i polskiej gospodarce. Następnie zaplanowano panel "Kobieta w biznesie, biznes w kobiecie", w ramach którego głos zabierze prof. Ewa Iżykowska-Lipińska, Dyrektor Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz projektantka mody Elwira Horosz. Drugi panel będzie dotyczyć kwestii "Za każdym sukcesem stoi... ogrom pracy" i weźmie w nim udział między innymi właścicielka białostockiego salonu fryzjerskiego EM STUDIO Ewelina Świderska. W międzyczasie odbędzie isę wykład pod tytułem "Pieniądze, czyli przychody, koszty i inwestycje w firmie. Jak racjonalnie zarządzać statystykami w firmie". Jeśli zaś chodzi o ostatni panel, jaki zaplanowano w ramach konferencji, to jego tematem będzie "Nie udało się? Trudno. Próbuj dalej", w którym usłyszymy między innymi Bożenę Datczuk, prezes firmy TOBO Spółka Jawna z Kurian.

Wejście jest biletowane

Na konferencję obowiązuje rejestracja. Co ważne, bilet pozwala na wzięcie udziału nie tylko we wszystkich panelach, ale również w granym tego dnia spektaklu "Aż Kobieta", który rozpocznie się o godz. 18.00 w auli WSFiZ.

Portal Miejski BiałystokOnline patronuje wydarzeniu.

Więcej informacji oraz szczegóły dotyczące rejestracji: Konferencja Biznesowa Aż i Tylko Kobieta

Ewa Reducha-Wiśniewolska
ewa.r@bialystokonline.pl

1200 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39