Bajkowa łazienka Krzysia jest już gotowa

2016.05.20 20:00
W piątek (20.05) zakończył się remont łazienki Krzysia, podopiecznego Fundacji "Pomóż Im", prowadzącej Białostockie Hospicjum dla Dzieci.
Bajkowa łazienka Krzysia jest już gotowa
Krzyś już ma swoją "bajkową" łazienkę

Po trwających blisko miesiąc pracach w piątek (20.05) zakończył się remont "bajkowej" łazienki Krzysia. Chłopiec ma zaledwie 2 latka i cierpi na nieuleczalną chorobę - przepuklinę mózgowo-rdzeniową. Na co dzień zajmuje się nim babcia, jednak dom, w którym przebywają, a dokładniej łazienka, wymagała gruntownego remontu.

Pomieszczenie udało się odnowić dzięki wsparciu sponsorów oraz marcowej akcji Modny Białystok Pomaga, podczas której zebrano ponad 10 tys. zł.

Dodatkowo w remont łazienki zaangażowali się sponsorzy – spółka KAN i Cemhurt, które przekazały materiały budowlane i instalacyjne oraz Unicell, od której Fundacja otrzymała farby, kleje i grunt. Projekt pomieszczenia powstał w pracowni architektonicznej Front eM. A wszystkie prace wykonała firma MA-SI Marcin Siemieniuk.

Fundacja "Pomóż Im", oprócz pomocy medycznej dzieciom, wspiera również ich bliskich. W ramach projektu "Bajkowe Pokoje" przeprowadza remont wymagających tego pomieszczeń w domach, w których przebywają chorzy z Białostockiego Hospicjum dla Dzieci.

Ewa Reducha
ewa.r@bialystokonline.pl

682 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39