Bale karnawałowe – Anna Zatorska Białystok

dodane dnia: 2017-05-16 przez: Anna Zatorska
Termin promocji: 2017-05-16 - 2027-05-16
Karnawał to zgodnie z tradycją czas zabawy, swobody i radości. W tym okresie bale karnawałowe dla dzieci cieszą się ogromną popularnością. Najmłodsi świetnie wiedzą, że jest to specjalny czas w roku, i z wytęsknieniem oczekują na imprezy i atrakcje. Piękne kostiumy i przebrania, długie przygotowania i jeszcze dłuższe oczekiwanie, i w końcu: ten wyczekiwany dzień. Wraz z moim zespołem animatorów z Białegostoku wspólnie sprawimy, że będzie pełen wrażeń i niezapomniany.

Oto specjalnie przygotowana oferta: http://www.kinderbal.bialystok.pl/atrakcje-dla-dzieci-oferta/bale-karnawalowe-choinki-szkolne-i-firmowe/

Wspaniałe bale karnawałowe – gwarancją uśmiechu na twarzy dzieci

Karnawał przypada na okres zimowy, dlatego proponujemy w trakcie balu odwiedziny Mikołaja i Śnieżynki. Jako że to czas radości, ja i moi współpracownicy stawiamy na żywiołową, taneczną zabawę z mnóstwem atrakcji, rekwizytów do zabaw i dziecięcych hitów muzycznych. Bale karnawałowe z udziałem moim i moich animatorów prowadzimy w przebraniach postaci z bajek i kolorowych kostiumach, co uatrakcyjnia całość imprezy.
Tego typu imprezy to nie tylko fantastyczna zabawa, ale też sposób na integrację dzieci między sobą, nawiązywanie pozytywnych relacji i rozwijanie umiejętności społecznych.

Pakiet radości na balu: kameralnie albo z wielką pompą

Razem z moimi współpracownikami-animatorami przygotowujemy bale tematyczne i co roku poszerzamy ofertę o nowe propozycje. Możemy przygotować klasyczne zimowe dekoracje i zabawy związane z tą porą roku lub np. przenieść wszystkich do świata postaci i bajek Disneya.

Jesteśmy bardzo praktyczni w kwestiach organizacyjnych i finansowych. Nie chcemy ograniczać Waszej swobody wyboru, więc cennik zawsze ustalamy indywidualnie i dostosowujemy budżet do ustalonego programu balu karnawałowego. Organizujemy kameralne animacje oraz wystawne bale karnawałowe z dużą ilością osób i atrakcji – każdy odnajdzie tu swoją opcję.

Dzieci i dorosłych z Białegostoku i okolic zapraszam na potężną dawkę humoru, radości i dziecięcej magii w świecie, w którym marzenia się urzeczywistniają – jak w prawdziwych bajkach.

694 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39