Mycie kostki brukowej Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Kostka brukowa wyparła płyty chodnikowe, asfalt i beton jako materiał nawierzchni infrastruktury drogowej oraz prywatnej. Chodniki, place, ulice, ścieżki i podjazdy wyłożone kostką brukową prezentują się stylowo i estetycznie. Aby ten styl i estetykę zachować, potrzebne jest okresowe mycie kostki brukowej. Z firmą MIKI zrobisz to szybko, tanio, skutecznie, a co najważniejsze – dokładnie.

Mycie kostki brukowej – jakie zanieczyszczenia i jak usuniemy?

Kostka brukowa w trakcie codziennej, regularnej eksploatacji jest narażona na wiele rodzajów zanieczyszczeń, takich jak:
- wynikające z codziennego użytkowania (plamy różnego rodzaju, matowienie koloru, stara guma do żucia),
- biologiczne (mchy, porosty, chwasty),
- substancje chemiczne różnego rodzaju (np. farby, oleje).

Nasza firma usuwa wszystkie rodzaje zabrudzeń. Poza tym zajmujemy się również impregnacją kostki, która podnosi odporność na wchłanianie różnych substancji oraz zabezpiecza przed występowaniem mchów i porostów. Dodatkowo oferujemy pigmentowanie kostki. To zabieg, który przywraca oryginalne ubarwienie zużytej kostki brukowej.

Do mycia kostki używamy gorącej wody pod wysokim ciśnieniem (opcjonalnie z dodatkiem impregnatów lub pigmentów). Dbamy również o otoczenie – jeśli nawierzchnia sąsiaduje z zielenią (np. w ogrodach), zabezpieczamy roślinność, aby nie została uszkodzona.

Metody, które wykorzystujemy, są bezpieczne dla nawierzchni i sąsiadujących powierzchni i obiektów – nie naruszają struktury kostki brukowej, nie powodują uszkodzenia elementów ozdobnych ani jakichkolwiek innych.
Więcej o myciu kostki brukowej https://mikipodnosniki.pl/czyszczenie-i-mycie/mycie-kostki-brukowej/

Dbamy o lepszą przestrzeń wokół Ciebie

Dzięki myciu kostki brukowej zachowasz jej estetykę i wytrzymałość na długie lata. Pomożemy Ci w tym. Nasze usługi to gwarancja rzetelności, terminowości i przystępnej ceny. Nie zwlekaj zatem i skontaktuj się z nami już dzisiaj, jeśli dbasz o jakość swojego otoczenia i potrzebujesz sprawdzonej firmy. MIKI Podnośniki z Białegostoku zapewni Ci komfort i czystość najwyższych lotów.

1350 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39