Malowanie dachów Białystok - MIKI Podnośniki

dodane dnia: 2017-06-06 przez: MIKI Ireneusz Fiedoruk
Termin promocji: 2017-06-06 - 2037-06-06
Malowanie dachów jest jedną z trudniejszych specjalistycznych prac budowlanych wysokościowych. Umiejscowienie dachu oraz jego często spadziste połacie utrudniają dostęp, co wymaga zastosowania profesjonalnego sprzętu zabezpieczającego i umożliwiającego pomalowanie trudno dostępnych fragmentów. W MIKI Podnośniki jesteśmy fachowcami od dachów – ich malowanie to dla nas codzienność.

Malowanie dachów metodą natryskową – najlepsze efekty

Najlepsze efekty osiągamy, malując dachy metodą natryskową, z użyciem agregatu hydrodynamicznego. Farba, którą rozprowadzamy na dachu, ma postać aerozolu, który aplikowany pod wysokim ciśnieniem dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, zakamarków i szczelin. W ten sposób mamy pewność, że dach będzie pokryty równomierną warstwą farby w 100 procentach. Profesjonalnie nałożona powłoka nie zawiera również zacieków ani grudek – połać dachowa jest jednolita i jednorodna.
Więcej o malowaniu dachów https://mikipodnosniki.pl/prace-budowlane/malowanie-dachow/

Kwestie dachowe załatwiamy kompleksowo

Przed malowaniem dachu powinien on zostać oczyszczony oraz naprawiony, o ile wymaga tego jego stan. W MIKI Podnośniki podchodzimy do kwestii malowania dachu kompleksowo, przeprowadzając przedtem usługę mycia i naprawy. Dzięki temu dach odzyska swój pierwotny stan i na powrót stanie się wizytówką domu.

Kiedy już znajdziemy się na Twojej posesji, rozważ również możliwość odświeżenia i pomalowania balustrad, ogrodzeń i elewacji. Jeśli potrzebujesz takich usług, wszystko wykonamy w pakiecie, a Ty będziesz cieszył się całkowicie nowym wyglądem swego domu i posesji.

Alpinizm przemysłowy prostą metodą na malowanie dachów

W MIKI Podnośniki zawsze dbamy o eksperckie podejście do zlecenia – wymaga tego od nas trudna branża, którą zajmujemy się na co dzień. Korzystamy ze specjalistycznego osprzętu, takiego jak podnośniki koszowe czy liny wspinaczkowe. Wykorzystujemy techniki dostępu linowego tam, gdzie zawodzą inne metody, między innymi w trakcie malowania dachów trudno dostępnych czy o dużych stromiznach.

Skontaktuj się z nami, jeśli Twój dom/ firma/ biuro w Białymstoku potrzebuje odświeżenia dachu. Będziesz zaskoczony, jak bardzo nowe zmiany wpłyną korzystnie na wygląd budynku https://mikipodnosniki.pl/kontakt/

1360 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39