Będą rozmawiać o biznesie w Gram Off Onie. Spotkanie TechKlubu

2014.05.14 00:00
Już dzisiaj (14.05) wieczorem w Gram Off Onie spotkają się przedstawiciele dwóch światów: organizacji pozarządowych oraz biznesu. Na spotkanie wstęp wolny.
Będą rozmawiać o biznesie w Gram Off Onie. Spotkanie TechKlubu
Fot: freedigitalphotos.net

Na dzisiejszym TechKlubie ludzie z NGO-sów poznają przydatne w działalności organizacji pozarządowych technologie ICT, a osoby związane z technologiami przekonają się, jak wiele wspólnych projektów społecznych i biznesowych może urodzić się w wyniku takich spotkań.

W programie wydarzenia zaplanowano wiele interesujących prelekcji, m.in. Jolanta Koszelew (pracownik naukowy na Politechnice Białostockiej i członek Fundacji Technotelenty) opowie o korzyściach płynących z przynależności do TechKlubu, zaś Jędrzej Dondziło ze stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne przybliży na przykładzie Original Source Up To Date zalety wykorzystywania wybranych narzędzi do zarządzania, komunikacji i kooperacji. Będzie można także posłuchać o promocji w mediach społecznościowych i wziąć udział w sesji networkingowej.

Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, należy do godziny 17 zapisać się przez stronę: techklubbialystok1.evenea.pl.

Więcej szczegółów: Spotkanie TechKlub Białystok

Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl

745 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39