Będą się uczyć wychowywania przez sztukę

2011.04.01 00:00
120 nauczycieli wychowania przedszkolnego i nauczania zintegrowanego spotka się w dniach 2-3 kwietnia podczas X edycji seminarium Wychowanie Przez Sztukę. Celem spotkania jest pokazanie alternatywnych sposobów pracy z dziećmi ze szczególnym uwzględnieniem roli sztuki.
Będą się uczyć wychowywania przez sztukę
Fot: sxc.hu

W programie najbliższych warsztatów między innymi nowe projekty muzyczne, zabawy taneczne z rekwizytami, tańce i zabawy, warsztaty plastyczne, choreoterapia, praktyczne zastosowanie metody Kodalya, elementy muzykoterapii, wystawy i konkursy.

W tej edycji warsztaty poprowadzą autorytety w dziedzinie aktywnych metod nauczania, m.in. Regina Wolska z Wrocławia prof. Andrea Jaworska z Lublina, prof. Zofia Konaszkiewicz z Warszawy, Aleksandra Kozyra z Dziecięcej Akademii Rozwoju, a także Agnieszka Sienkiewicz i Elżbieta Bruns.

W związku z dużym zainteresowaniem warsztatami, nauczyciele, którzy nie zakwalifikowali się na najbliższe warsztaty, będą mogli wziąć udział w edycji powtórkowej w dniach 14-15 maja. Zapisy i potwierdzenie udziału zostanie uruchomione 11 kwietnia. Szczegóły na stronie:
Wychowanie przez sztukę

MAG

1445 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39