Będzie aukcja na rzecz podopiecznych fundacji Pomóż im

2012.07.14 00:00
Białystok Pozytywne Wibracje Festival po raz kolejny podjęło współpracę z fundacją "Pomóż Im" na rzecz chorych dzieci. Rok temu podczas festiwalu wolontariusze fundacji kwestowali na rzecz białostockiego Hospicjum i zebrali pokaźną kwotę.
Będzie aukcja na rzecz podopiecznych fundacji Pomóż im
Fot: materiały organizatora
Dochód z aukcji płyty z podpisem Seala zostanie przekazany fundacji Pomóż im

W tym roku przygotowano dodatkowe akcje specjalne - między innymi aukcję płyty "Pozytywne Wibracje 11" z podpisem Seal'a, który grał na festiwalu w roku ubiegłym. Płyta zostanie wylicytowana na aukcji internetowej a dochód ze sprzedaży przeznaczony ponownie na pomoc chorym dzieciom w Hospicjum. Białystok Pozytywne Wibracje Festival to nie tylko pozytywnie wibrujące muzyczne wydarzenie, lecz wydarzenie o pozytywnym przekazie - pomóż im!

Fundacja "Pomóż Im" istnieje już 18 lat a w zakres jej działalności wchodzi tworzenie i rozwój warunków wszechstronnego leczenia i rehabilitacji chorych dzieci, udzielanie pomocy rodzinom dzieci, nieodpłatna pomoc i wspieranie dzieci, młodzieży i młodych dorosłych oraz ich rodzin, wspieranie rozwoju kulturalnego chorych dzieci i ich rodzin oraz ich integracja społeczna.

Fundacja pomogła już kilkuset dzieciom. Opiekuje się małymi pacjentami Kliniki Onkologii i Hematologii Dziecięcej Uniwersyteckiego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Białymstoku, którzy pochodzą z całego województwa podlaskiego. Dba o to, by dzieci i ich rodzice w szpitalu czuli się jak najlepiej. Główną działalnością Fundacji jest prowadzenie Białostockiego Hospicjum dla Dzieci. Pod opieką fundacji znajduje się obecnie 26 dzieci, przez całą dobę, 365 dni w roku.

Organizatorzy festiwalu wspierają działania fundacji udostępniając jej festiwalową scenę oraz telebimy.

Ewelina Sadowska-Dubicka
ewelina.s@bialystokonline.pl

1234 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39