Będzie można doświadczyć relaksu i wyciszenia podczas Electrum Ambient Parku

2022.08.02 12:42
Electrum Ambient Park to impreza, której celem jest dostarczenie uczestnikom tego co w życiu ważne, a o czym często zapomina się - czyli odpoczynku, wyciszenia, spokoju. W sobotę (6.08) w Parku Konstytucji 3 Maja będzie można tego doświadczyć.
Będzie można doświadczyć relaksu i wyciszenia podczas Electrum Ambient Parku
Fot: Anna Kulikowska
Jacek Popławski i Jędrzej Dondziło w Parku Konstytucji 3 Maja

Pozostało kilka dni do Electrum Ambient Parku. Jest to jeden z czołowych projektów Stowarzyszenia Pogotowie Kulturalno-Społeczne.

Dzięki wsparciu i zaangażowaniu białostockiej firmy Electrum, sponsora tytularnego Electrum Ambient Parku, to uwielbiane przez mieszkańców stolicy Podlasia wydarzenie tym razem przybierze formę nie tylko muzycznego święta.

- Będzie to najbardziej rozwinięta edycja Ambient Parku w historii, z czego jesteśmy bardzo dumni. A dzięki współpracy z firmą Electrum możemy mówić o pewnym skoku rozwojowym tego wydarzenia. Ten park ożyje na cały dzień, wydarzenie będzie bardzo zróżnicowane i skierowane do bardzo różnych grup docelowych - mówił Jędrzej Dondziło z Pogotowia Kulturalno-Społecznego. - Po pierwszej rozmowie z Electrum Holding wiedzieliśmy, że bardzo podobnie patrzymy na świat, kierujemy się podobnymi wartościami. Wiadomo było, że będziemy razem pracować. W tym roku pracujemy razem w ogromnej skali. Liczymy, że jest to początek czegoś pięknego.

Electrum Ambient Park to wydarzenie, które skierowane jest do wszystkich. Można będzie przyjść z kocem, posłuchać muzyki i się zrelaksować.

- Mamy bardzo dużo wspólnych planów. Walczymy o podobny świat. Zaczęliśmy naszą współpracę od muralu na DSK w Białymstoku. Firma Electrum zaczęła się udzielać prospołecznie. W tej chwili czujemy, że jesteśmy w tym miejscu, w którym powinnyśmy być i rozwijamy inicjatywy z odpowiednimi ludźmi. Dzięki temu możemy wspierać lokalną społeczność i jawnie trąbić o wartościach, które są dla nas bardzo ważne. Promujemy walkę o zdrowie psychiczne wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Ważne jest, by o tym mówić, by o to walczyć i wspierać. Ponadto ważne dla nas są wolność słowa, myśli, tolerancja, równouprawnienie. Chcemy, by one były sztandarem naszej współpracy - podkreślał Jacek Popławski, z Electrum Holding.

Ambient Park jest imprezą, która zachęca do wyciszenia, spokoju, odcięcia się od szkodliwych bodźców. Stąd też lokalizacja wydarzenia, czyli Park Konstytucji 3 Maja.

Electrum Ambient Park będzie zróżnicowany. Trzonem imprezy zawsze była i w tym roku również będzie muzyka ambientowa, która nie ukrywa swoich związków z naturą, która zaprasza do relaksu. Wokół muzyki będą budowane liczne atrakcje. Będzie można skorzystać z małej gastronomii, warsztatów dla dzieci, z sesji jogi. Odbędą się pokazy filmów: "Koyaanisqatsi" oraz "No Man is an Island".

Za muzykę podczas Electrum Ambient Parku będą odpowiadać: Arovane live, SK.EIN live, Hoax, Dtekk.

Po imprezie, od godz. 23:00 w Klubie FOMO odbędzie się after party. Zagrają artyści z Polski i Portugalii.

Szczegóły wydarzenia.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

1024 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39