Będzie można przeżyć "Cudowną terapię" [KONKURS]

2023.04.18 07:21
Jesteście z związku? Byliście? Chcecie być? Koniecznie wybierzcie się na niezwykłą terapeutyczną komedię "Cudowna terapia". Spektakl z plejadą gwiazd odbędzie się w niedzielę (23.04).
Będzie można przeżyć "Cudowną terapię" [KONKURS]
Fot: Materiały prasowe

"Cudowna terapia" pozwoli odpowiedzieć na pewne intrygujące pytanie: "Małżeństwo to niebo czy piekło?" To znana sztuka autorstwa austriackiego dramatopisarza Daniela Glattauera.

Przedstawienie ukazuje losy państwa Dorek. Jest to doświadczone już małżeństwo, które ma za sobą dobre i złe chwile - jak to w życiu. Widzimy ich jako wypalonych i znudzonych sobą małżonków, którzy kłócą się o byle drobiazgi. Co wydaje się po prostu groteskowe. A może trochę jednak znajome?

Dorkowie dochodzą do wniosku, że chyba czas się rozstać. Dają sobie ostatnią szansę i zapisują się na terapię do uznanego psychoterapeuty. Czy za pomocą różnych ćwiczeń terapeutycznych uda się pojednać parę, która potrafi urządzać sobie niezłe piekło?

Czy specjalista znajdzie sposób, by małżonkowie zrozumieli, jak wiele ich łączy, by zaczęli ze sobą współpracować i słyszeć się wzajemnie? I czy przypadkiem terapeuta po spotkaniu z taką parą sam nie będzie potrzebował pomocy?

W rolach głównych wystąpią: Dominika Ostałowska, Dariusz Kordek oraz Artur Pontek.

"Cudowną terapię" będzie można obejrzeć w niedzielę (23.04), o godz. 17:00 w sali przy ul. Podleśnej 2.

W naszym KONKURSIE możecie wygrać zaproszenia na to wydarzenie.

Informacje o biletach.

Anna Kulikowska
anna.kulikowska@bialystokonline.pl

877 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39