Bezpłatna konferencja biznesowa na Zamku w Rynie

2013.05.22 00:00
Przedsiębiorcy zrzeszeni w klastrach lub zainteresowani tematyką kooperacji w ramach inicjatyw klastrowych mogą wziąć udział w bezpłatnej konferencji pt. "Współpraca drogą do rozwoju – dobre praktyki klastrów Polski Wschodniej".
Bezpłatna  konferencja  biznesowa na Zamku w Rynie
Fot: sxc.hu

Organizatorem spotkania jest Klaster Otoczenia Biznesu. Uczestnicy konferencji poznają korzyści wynikające z przynależności do powiązania klastrowego. Organizatorzy przedstawią także możliwości rozwoju poprzez wspólne działania oraz zaprezentują dobre praktyki stosowane w kluczowych klastrach działających na terenie Polski Wschodniej.

Konferencja odbędzie się w dniach 25-26.05 (sobota-niedziela) na Zamku w Rynie i jest bezpłatna. Uczestnicy konferencji mają zapewnione materiały konferencyjne, udział w uroczystej kolacji bankietowej oraz bezpłatny nocleg w gotyckich komnatach Zamku Ryn.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji mogą zgłosić chęć uczestnictwa do środy (22.05), do godz. 15. Zgłoszenia przyjmowane są e-mailem na adres k.halicka@polskiestowarzyszenie.pl lub telefonicznie pod nr. 504 398 629.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej.

Joanna Kulik
joanna.k@bialystokonline.pl

872 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39