Bezpłatna rehabilitacja dla dzieci z Białegostoku. Ruszyły zapisy

2024.06.04 16:59
Ruszył projekt Fundacji "Pomóż Im", w ramach zadania finansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Dzięki temu ośmioro niepełnosprawnych dzieci z Białegostoku będzie mogło skorzystać z darmowej rehabilitacji.
Bezpłatna rehabilitacja dla dzieci z Białegostoku. Ruszyły zapisy
Fot: Fundacja "Pomóż Im"

Właśnie ruszył projekt Fundacji "Pomóż Im", w ramach którego ośmioro dzieci z naszego miasta będzie mogło skorzystać z darmowej rehabilitacji. Inicjatywa, finansowana ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Organizatorzy zapewnią uczestnikom 10 bezpłatnych rehabilitacji. Dzieci skorzystają też z dodatkowej wizyty, która kwalifikuje do indywidualnej terapii. Wszystko będzie dobywało się w Familijnym Centrum Medycznym prowadzonym przez Fundację "Pomóż Im", przy ul. Mazowieckiej 33 w Białymstoku.

- Dzięki naszym wieloletnim doświadczeniom w pracy z ciężko chorymi dziećmi wiemy jak ważna i potrzebna jest rehabilitacja. Wielu rodziców dzieci wymagających regularnych ćwiczeń nie ma możliwości skorzystania z prywatnej opieki, stąd też cieszymy się, że będziemy mogli taką bezpłatną rehabilitację im zapewnić - mówi Joanna Czupryńska – Kwiatkowska, wiceprezes Fundacji "Pomóż Im". 

Warunkiem udziału w projekcie jest posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności dziecka, zamieszkanie na terenie Białegostoku i wiek
w przedziale 0-18 lat.

Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 605 350 680. Na zgłoszenia rejestracja Familijnego Centrum Medycznego czeka do 20 czerwca 2024 r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

Redakcja JK
24@bialystokonline.pl

1087 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39