Bezpłatne szkolenia zawodowe na Politechnice

2013.01.30 00:00
Trwa rekrutacja na bezpłatne szkolenia i kursy adresowane do osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, pracujących w przedsiębiorstwach, szkolnictwie oraz bezrobotnych.
Bezpłatne szkolenia zawodowe na Politechnice
Fot: sxc.hu

Darmowe szkolenia odbywają się w ramach programów skierowanych do osób spoza społeczności akademickiej. Aktualnie można zapisać się na kurs przygotowujący do egzaminu na świadectwo kwalifikacyjne "E" uprawniające do eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV. Obejmuje on 40 godzin wykładowych i 10 laboratoryjnych.

Osoby zainteresowane udziałem powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie: http://pb.wiemywiecej.edu.pl/szkolenia. O kolejności na liście kandydatów decydować będzie moment wpłynięcia do Biura Projektu wypełnionego formularza w wersji elektronicznej. Następnie trzeba pobrać wymagane dokumenty i wypełnione należy dostarczyć osobiście lub przez pocztę do 5 lutego do godz. 14.00 do Biura Projektu, które znajduje się na Politechnice Białostockiej (ul. Wiejska 45A, budynek Rektoratu – pierwszy od strony ul. Wiejskiej, pokój nr 17 w części B, 15-351 Białystok). Dodatkowo należy dostarczyć kserokopię obu stron dowodu osobistego.

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

Polecamy lokal
1125 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39