Bezpłatne warsztaty rodzinne

2016.08.08 11:18
Dzieci wraz z rodzicami oraz młodzież mogą wziąć udział w warsztatach rodzinnych, które organizuje Galeria Arsenał. Odbędą się one 11 sierpnia.
Bezpłatne warsztaty rodzinne
Fot: K. Marcinkowska

Spotkanie organizowane jest pod hasłem fryzur, sztuki pięknego i fantazyjnego układania włosów i tworzenia własnych, unikatowych szyldów fryzjerskich inspirowanych tymi z afrykańskich ulic.

Warsztaty rozpoczną się od krótkiej podróży fotograficznej po ulicach miast afrykańskich. Uczestnicy zobaczą, jak wyglądają ulice Bamako, Akry, Addis Abeby, Antananarywy i jak powinien wyglądać szyld fryzjerski, by był widoczny i intrygujący. Dowiedzą się, jak wiele o człowieku mówi jego fryzura. Zastanowią się, jaką rolę spełniają zakłady fryzjerskie.

Spróbują wspólnie odtworzyć proces malowania szyldu fryzjerskiego: od pomysłu, po podział pracy, wreszcie - wymyślenie fryzur i ich nazw oraz namalowanie ich.

Warsztaty odbędą się 11 sierpnia w godz. 11.00-13.00, poprowadzi je Karolina Marcinkowska. Udział jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegóły: Warsztaty rodzinne w Galerii Arsenał

Anna Dycha
anna.d@bialystokonline.pl

1222 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39