Bezpłatne zakupy ze stylistą. Stylove środy w Atrium Biała

2015.05.05 00:00
W maju białostoczanie będą mieli okazję skorzystać ze specjalnej oferty jednej z podlaskich galerii handlowych. Profesjonalni styliści pomogą klientom Atrium Biała dobrać odpowiedni strój i dodatki.
Bezpłatne zakupy ze stylistą. Stylove środy w Atrium Biała
Fot: pixabay.com

Zakupy, choć dla większości osób przyjemne, nie zawsze są łatwym zadaniem. Wybór ubrań i dodatków w galeriach handlowych jest tak duży, że często nie potrafimy zdecydować, co tak naprawdę jest nam potrzebne i w czym będziemy dobrze wyglądać.

Aby rozwiązać zakupowe dylematy białostoczan, we środy organizowane będą specjalne, bezpłatne spotkania ze stylistami w wybranych salonach w Atrium Biała. Profesjonaliści doradzą, jak dobierać kolory i fasony ubrań, obuwia, biżuterii oraz innych akcesoriów. Dodatkowo eksperci powiedzą o najnowszych trendach i o tym, które z modnych rzeczy pasują do sylwetki danej osoby. "Stylove" dni rozpoczną się 6 maja w sklepie Big Star.

Cykl spotkań potrwa do końca miesiąca - 13 maja stylista będzie czekał na klientów w salonie Esprit, 20 maja - w Only, a 27 maja - w sklepie New Yorker. Z porad profesjonalnego doradcy będzie można skorzystać w godzinach od 12:00 do 20:00.

Marta Abramczyk
marta.a@bialystokonline.pl

732 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39