Białostocka sieć restauracji otworzyła kolejne lokale. Trwają prace nad nowym konceptem

2024.04.26 07:23
Wywodząca się z Białegostoku marka stale się rozwija. Pojawiają się nowe lokale i pomysły na przyszłość. Aktualnie sieć KOKU Sushi posiada 48 lokali w całej Polsce i nie zamierza na tym poprzestać.
Białostocka sieć restauracji otworzyła kolejne lokale. Trwają prace nad nowym konceptem
Fot: Materiały prasowe

Piotr Olechno, współwłaściciel KOKU Sushi uważa to za wyraźny sygnał, że inflacja nie dotyka konsumentów już tak mocno. Dodaje, że czuć ożywienie w branży. Zarówno po stronie gości restauracji, jak i przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z siecią.

Trwają prace nad nowym konceptem

W pierwszym kwartale 2024 roku największa sieć restauracji sushi w Polsce powiększyła się o kolejne dwa lokale – w Nysie oraz we Wrocławiu. Punkty te zostały zaprojektowane według odświeżonej koncepcji wnętrza, z elementami japońskich krajobrazów. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi potencjalnymi franczyzobiorcami oraz poszukiwanie lokalizacji dla czterech partnerów sieci, którzy chcą otworzyć kolejne restauracje w swoich miastach.

– Pracujemy właśnie nad nowym konceptem, stanowiącym odpowiedź na potrzeby naszych franczyzobiorców, sfokusowanych na szybki rozwój w ramach sieci. Odświeżony, nowoczesny design i lekko zmodyfikowane menu oraz niższe koszty inwestycji pozwolą właścicielom istniejących już restauracji efektywniej skalować biznes. Planujemy, że pierwszy tego typu lokal powstanie w Białymstoku jeszcze w tym półroczu. Później wejdzie on do oferty franczyzowej i będzie dostępny dla wszystkich współpracujących z nami przedsiębiorców – tłumaczy Piotr Olechno.

Obecnie sieć KOKU Sushi liczy 48 punktów w całej Polsce. Firma jest liderem ekologicznych zmian w krajowej branży sushi – szerzy inicjatywy związane z niemarnowaniem żywności, wprowadziła innowacyjne, ekologiczne opakowania, systematycznie wzbogaca flotę o samochody elektryczne i prowadzi akcje na rzecz zwierząt.

Agata Rosińska
24@bialystokonline.pl

1306 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39