Białostocki artysta na białostockiej scenie. Czego chcieć więcej?

2023.10.06 10:40
W najbliższym czasie na scenie klubu Fama w Białymstoku wystąpi Jarmo. To białostocki artysta, który tworzy w gatunkach alternatywa, indie rock i elektronika.
Białostocki artysta na białostockiej scenie. Czego chcieć więcej?
Fot: Darek Piekut

Koncert Jarmo odbędzie się w piątek (6 października) w klubie Fama.

Kim jest Jarmo?

Jarmo, czyli Michał Jarmoszuk, to artysta pochodzący z Białegostoku, którego twórczość odnosi się do różnorodnych gatunków muzycznych, takich jak alternatywa, indie rock i elektronika. To utalentowany, kreatywny i pracowity muzyk, którego debiut muzyczny nastąpił w 2022 roku, kiedy to nagrał swój pierwszy album studyjny. Płyta ta zawierała 14 autorskich utworów i została nagrana pod czujnym okiem producenta Mareka Kubika w studio WeM. Album ten szybko zyskał uznanie w lokalnym środowisku muzycznym. Jednak to tylko początek drogi Jarmo, ponieważ już w maju 2023 roku artysta zaprezentował światu kolejne dzieło - płytę EP o tytule "Second Hand", na której eksperymentuje i prezentuje nowe oblicze swojej twórczości.

Należy zaznaczyć, że Jarmo to artysta wszechstronny - nie tylko tworzy muzykę, ale także angażuje się w proces tworzenia teledysków. Sam napisał scenariusze i wyreżyserował dwa profesjonalne wideoklipy do swoich utworów: "Taxi" i "Moving Signs".Na koncercie w Famie, Jarmo zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty. W obecny skład jego zespołu wchodzą: Jarmo (wokal, autor tekstów), Marek Kubik (elektronika, klawisze), Patryk Kowalewski (gitara), Pavel Mamonau (perkusja) i Mateusz Kaczyński (bas).

Więcej informacji: Koncert Jarmo

Daria Lickiewicz
24@bialystokonline.pl
1149 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39