Koncert Jarmo

dodane dnia: 2023-10-05 przez: Dali01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Koncert Jarmo
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2023-10-06
Organizatorzy zapraszają na koncert Jarmo.

Jarmo / Michał Jarmoszuk to pochodzący z Białegostoku twórca autorskiej muzyki poruszającej się w klimatach alternatywy, indie rocka, elektroniki. To artysta utalentowany, kreatywny i pracowity. Jako twórca muzyki, tekstów i wokalista pod szyldem Jarmo zadebiutował w 2022 r. nagrywając LP, na który złożyło się 14 autorskich utworów (studio WeM / produkcja: Marek Kubik). Płyta została od razu zauważona w lokalnym środowisku muzycznym i stała się dużym wydarzeniem. W maju 2023 r. pojawia się kolejna płyta EP „Second Hand” prezentująca kolejne oblicze artysty. Idąc za ciosem, Jarmo pisze scenariusze i reżyseruje dwa profesjonalne wideoklipy do utworów „Taxi” i „Moving Signs”.

Artysta obecnie kończy pracę nad kolejną długogrającą produkcją, która ujrzy światło dzienne we wrześniu tego roku. Na koncercie w Famie zaprezentuje większość premierowych utworów.

Intrygujące teksty, klimatyczne kompozycje, żywiołowe i emocjonalne koncerty składają się na sprawnie funkcjonującą machinę pełną niesamowitych doznań.

Skład zespołu:
Jarmo – wokal, teksty
Marek Kubik – elektronika, klawisze
Patryk Kowalewski – gitara
Pavel Mamonau – perkusja
Mateusz Kaczyński – basBilety: 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu koncertu, do kupienia w kasach kina Forum i CLZ oraz na bilety.bok.bialystok.pl

Start o godz. 20:00.
Miejsce imprezy
ul. Legionowa 5
15-281 Białystok

1549 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39