Białostocki producent rekrutuje. Poszukuje osób na różne stanowiska

2024.04.17 14:22
Firma GORT - znany w regonie producent profesjonalnych urządzeń i indywidualnych rozwiązań dla gastronomii, poszukuje nowych pracowników. Chętni mogą zgłaszać się na różne stanowiska. 
Białostocki producent rekrutuje. Poszukuje osób na różne stanowiska
Fot: GORT

Firma GORT - białostocki producent urządzeń gastronomicznych istnieje od 2004 r. Specjalizuje się w rozwiązaniach dedykowanych profesjonalnej gastronomii 

- Nasza firma, jako aktywny uczestnik w obszarze zrównoważonego rozwoju, chce osiągać więcej przy wykorzystaniu mniejszej ilości zasobów. Zobowiązujemy się do troski o zdrowie i bezpieczeństwo naszych pracowników, konsumentów i klientów, a także do ochrony środowiska i jakości życia wszędzie tam, gdzie jesteśmy obecni. Naszą strategię realizujemy, rozwijając zrównoważone, przyjazne środowisku produkty i oszczędnie wykorzystując zasoby naturalne w bezpiecznych procesach produkcyjnych, w bliskiej współpracy ze wszystkimi naszymi partnerami w biznesie oraz dzięki osobistemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi naszych pracowników - zapewniają przedstawiciele firmy. 

Przedsiębiorstwo mieści się przy ul. Produkcyjnej, posiada nowoczesną fabrykę, w której powstają nawet trudne i nietypowe zlecenia dla gastronomii w całym kraju. Aktualnie firma prowadzi rekrutację na kilka różnych stanowisk.

Tokarz/frezer oraz magazynierzy poszukiwani

GORT poszukuje obecnie kandydatów do pracy na stanowisku tokarz/frezer. Szansę na zatrudnienie mają osoby, posiadające doświadczenie w obsłudze frezarki, tokarki, wiertarki konwencjonalnej, znające rysunek techniczny i dyspozycyjne. Wymogiem jest też samodyscyplina oraz umiejętność obsługi komputera.

Poszukiwany jest także magazynier. W tym przypadku kandydat musi mieć doświadczenie oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych. Oczekuje się też od niego zaangażowania, rzetelności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków. Umiejętność obsługi komputera będzie dodatkowym atutem.

W przypadku obu powyższych ofert pracodawca zapewnia stałe zatrudnienie oraz wynagrodzenie adekwatne do umiejętności pracownika. Zainteresowani pracą mogą wysyłać dokumenty aplikacyjne na adres e-mail: klimaszewska@gort.pl

Specjalista ds. Eksportu

Producent urządzeń gastronomicznych poszukuje także specjalisty ds. eksportu, który będzie odpowiedzialny za rozwój handlu zagranicznego firmy (poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów, współpracę i kontynuowanie trwałych relacji z międzynarodowymi sieciami handlowymi oraz klientami). Do obowiązków pracownika będzie należało wykonywanie celów sprzedażowych, tworzenie analiz i raportów, nadzór i obserwacja rynku oraz aktywności konkurencji, czy udział w targach branżowych. Przełożeni będą wymagali przygotowywania dokumentów eksportowych, nadzór nad zgodnością otrzymywanej oraz wystawianej dokumentacji z polskimi przepisami prawnymi i umowami międzynarodowymi. 

Osoba zatrudniona, jak zapewnia pracodawca, może liczyć na ciekawą pracę, atrakcyjne wynagrodzenie (adekwatne do osiąganych wyników), niezbędne narzędzia: samochód, laptop, telefon oraz możliwość rozwoju.

Chętni mogą przesłać swoje CV wraz z listem motywacyjnym na adres e-mail: md@gort.pl

Firma zatrudni stolarzy i monterów

Na pracę w firmie GORT może też liczyć stolarz, który umie posługiwać się odpowiednimi dla tego zawodu maszynami i narzędziami. Poszukiwani są pracownicy, którzy chcą się uczyć nowych rzeczy. Doświadczenie w obróbce drewna i wytwarzania mebli drewnianych będzie dodatkowym atutem. 

Osoba, która zostanie zatrudniona, będzie odpowiedzialna za wykonywanie elementów zabudów stolarskich do wyrobów gastronomicznych, składanie mebli z gotowych elementów oraz wykonywanie pozostałych prac stolarskich, takich jak cięcie, frezowanie i szlifowanie. Firma oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość ponoszenia kwalifikacji zawodowych. 

Aplikować mogą także osoby, chcące spróbować swoich sił jako monterzy sprzętu gastronomicznego (skręcanie, montowanie, obsługa narządzi ręcznych, obsługa elektronarzędzi). Szansę na zatrudnienie mają kandydaci z wykształceniem zawodowym lub średnim technicznym, które potrafią posługiwać się dokumentacją medyczną. Mile widziane jest także doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. 

Ci, którzy pozytywnie przejdą proces rekrutacji, mogą spodziewać się umowy o pracę, dobrego wynagrodzenia i "niekorporacyjnej atmosfery".

Ci, którzy chcieliby dostać pracę stolarza lub montera, mogą przesłać dokumenty aplikacyjne na adres: klimaszewska@gort.pl.

Project Manager oraz specjalista ds. sprzedaży

Producent z Białegostoku zatrudni project managera. Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało: profesjonalne zarządzanie projektami, planowanie i budowanie długotrwałych kontaktów handlowych oraz opracowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji. Pracodawca oczekuje od kandydatów pełnej dyspozycyjności, doświadczenia na takim stanowisku, znajomości minimum jednego języka obcego, umiejętności obsługi komputera i prawa jazdy kat. B oraz zaangażowania i komunikatywności.

Firma ze swojej strony zapewnia stabilną pracę, pakiet szkoleń produktowych i sprzedażowych, atrakcyjny system wynagrodzeń, samochód służbowy, laptop oraz telefon.

Osoby z wykształceniem technicznym lub ekonomicznym, mogą aplikować na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Mile widziana jest znajomość branży, znajomość języków obcych, a także dyspozycyjność i komunikatywność. Jak zapewnia producent, zatrudniony może liczyć na stabilną i ciekawą pracę oraz bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń.

Zainteresowan proszeni są o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: md@gort.pl

Redakcja JK
24@bialystokonline.pl
1070 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39