Białostocki Salon Maturzystów, czyli co trzeba wiedzieć przed egzaminem dojrzałości

2011.09.07 00:00
Salon Maturzystów 2011 to już stały element kampanii informacyjnej dla maturzystów, jaką we wrześniu organizują "Perspektywy". Wydarzenie po raz piąty odbędzie się w Białymstoku.
Białostocki Salon Maturzystów, czyli co trzeba wiedzieć przed egzaminem dojrzałości
Fot: materiały organizatora

Tegoroczny Białostocki Salon Maturzystów odbędzie się 9 września (piątek) na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej.

Najważniejszym elementem Salonu, jak co roku, będą spotkania uczniów z ekspertami z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Podczas spotkań w aulach specjaliści z OKE przybliżą maturzystom harmonogram matury w roku 2012, a także opowiedzą o tym, na co zwrócić uwagę podczas zdawania egzaminów z poszczególnych przedmiotów. Dodatkowo odbędą się także targi edukacyjne, podczas których będzie można spotkać przedstawicieli kilkunastu uczelni i porozmawiać z nimi o warunkach rekrutacji. Spotkania z przedstawicielami OKE rozpoczną się o godz. 8.30, natomiast uroczyste otwarcie Białostockiego Salonu Maturzystów z udziałem Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. Barbary Kudryckiej o godz. 9.40 w Auli Dużej.

Na spotkania w aulach obowiązuje wcześniejsza rejestracja. Dodatkowe informacje, harmonogram spotkań i formularz jest dostępny na stronie: http://www.salonmaturzystow.pl/ zakładka: Białystok 9 IX.

MAG

1632 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39