Białostocki start-up ma nietypowe formy reklamy m.in. w magazynach Wizz Air

2016.05.19 17:18
HackaDesing jest 6-osobową interaktywną agencją marketingową działającą od grudnia 2014 r.
Białostocki start-up ma nietypowe formy reklamy m.in. w magazynach Wizz Air
Fot: RoobiShot Photography - Robert Szczepański
Artur Białous, Paweł Łuszyński, Grzegorz Suszczenia

Start-up działający pod skrzydłami Inkubatorów AIP Białystok najpierw zajmował się tworzeniem stron internetowych, grafiką oraz usługami reklamowymi. W późniejszym czasie dodatkowo zajął się świadczeniem usług marketingowych.

Ich pierwszym dużym projektem był rebranding marki Podlasie Express oraz roczna marketingowa obsługa Plus Busa.

- O ogłoszonym przetargu na rebranding i marketing dowiedzieliśmy się zaledwie tydzień przed zakończeniem i pomimo że brały w nim udział firmy z między innymi Warszawy, które miały dużo więcej doświadczenia i ugruntowaną pozycję na rynku, udało się nam przedstawić najlepszą propozycję dla zarządu Podlasie Express i wygraliśmy przetarg - powiedział Grzegorz Suszczenia, współzałożyciel HackaDesign.

Dzięki dobremu wykonaniu pierwszego tak dużego zlecenia HackaDesign zaczęła współpracować m.in. z WizzMagazine (oficjalnym magazynem pokładowym Wizz Air), gdzie wdraża usługi reklamowania klientów na kartach podkładowych samolotów. Podobne zlecenia wykonuje dla Ryanair i innych linii lotniczych.

- Jednocześnie cały czas wprowadzamy zmiany w swoich usługach i poszerzamy swoją ofertę o nowe produkty. Od początku tego roku dzięki wsparciu od Google do swoich usług dołączyliśmy reklamy Adwords oraz reklamę w sieciach bankomatów Euronet – dodał Paweł Łuszyński, dyrektor działu marketingu HackaDesign.

- Udało nam się również świadczyć swoje usługi w Belgii, Szwecji, Francji oraz w Republice Vanuatu (Oceania) – dopowiedział Łuszyński.

Radosław Malinowski
radoslaw.malinowski@bialystokonline.pl

1830 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39