Białostocki Uniwersytet Dziecięcy. Czekają indeksy na małych żaków

2012.11.13 00:00
Politechnika Białostocka już po raz czwarty uruchamia Białostocki Uniwersytet Dziecięcy. Jest to specjalny projekt edukacyjny skierowany do dzieci w wieku 7-12 lat. Rekrutacja rusza w środę, 14 listopada.
Białostocki Uniwersytet Dziecięcy. Czekają indeksy na małych żaków
Fot: archiwum

Projekt Politechnika Białostocka – Białostocki Uniwersytet Dziecięcy został powołany, aby rozwijać dziecięcą ciekawość i twórczy potencjał. Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników. Uczelnia zapewnia najmłodszym żakom pełne emocji panele dyskusyjne i warsztaty, podczas których dzieci samodzielnie dochodzą do ważnych twierdzeń i wiedzy. Zajęcia odbywają się zwykle raz w miesiącu w kilkunastoosobowych grupach. Mali studenci otrzymują kolorowe indeksy, w których na zakończenie zajęć zbierają wpisy.

Rejestracja kandydatów na PB BUD przebiega drogą elektroniczną. Chętnych do studiowania przybywa z każdym rokiem. Podobnie, jak w latach ubiegłych, podczas zapisów obowiązywać będzie limit miejsc – w tym roku wynosi on 60 osób.

Rekrutacja rozpocznie się w środę, 14 listopada i ze względu na ograniczoną liczbę miejsc potrwa pół godziny. W tym czasie otwarta będzie skrzynka pocztowa: pbbud@pb.edu.pl. Rodzice lub opiekunowie prawni dzieci chętnych do studiowania powinni wypełnić formularz rejestracyjny i wysłać go mailem we środę 14 listopada, między godziną 10.00 a 10.30. O przyjęciu w poczet studentów decyduje kolejność wpływania zgłoszeń na skrzynkę mailową PB BUD.

Szczegóły dotyczące rekrutacji oraz formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: BUD PB

Magdalena Gorbacz
magda.g@bialystokonline.pl

1382 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39