Białostocki Uniwersytet Dziecięcy - nie przegap rekrutacji!

2011.09.20 00:00
Już po raz trzeci na Politechnice Białostockiej, dzieci w wieku 7-12 lat będą mogły wziąć udział w specjalnym projekcie edukacyjnym - Białostockim Uniwersytecie Dziecięcym.
Białostocki Uniwersytet Dziecięcy - nie przegap rekrutacji!
Fot: PB

Celem inicjatywy jest rozwijanie dziecięcej ciekawości i twórczego potencjału. Zajęcia dostosowane są do wieku uczestników. Uczelnia zapewnia najmłodszym żakom pełne emocji panele dyskusyjne i warsztaty wypełnione eksperymentami, podczas których dzieci samodzielnie dochodzą do ważnych twierdzeń i wiedzy. Zajęcia odbywają się raz w miesiącu w kilkunastoosobowych grupach. Mali studenci otrzymują kolorowe indeksy, w których na zakończenie semestru zbierają "zaliczenia". Wykładowcami są pracownicy Politechniki Białostockiej.

Rekrutacja kandydatów na PB BUD przebiega drogą elektroniczną. Chętnych do uczęszczania na zajęcia z każdym rokiem przybywa. Podobnie jak w latach ubiegłych, podczas zapisów obowiązywać będzie limit miejsc - w tym roku wynosi on 60 osób. W zajęciach uczestniczyć mogą dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Rekrutacja rozpocznie się 3 października i potrwa zaledwie pół godziny. W tym czasie otwarta będzie skrzynka pocztowa pbbud@pb.edu.pl. Rodzice lub opiekunowie prawni dzieci chętnych do studiowania powinni wypełnić formularz dostępny na stronie: http://www.pb.edu.pl/rejestracja-bud.html i wysłać go mailem w poniedziałek (3.10) między godziną 10:00 a 10:30. O przyjęciu w poczet studentów zdecyduje kolejność zgłoszeń na skrzynkę mailową PB BUD.

MAG

1290 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39