Białostocki ZUS zaprasza na szkolenia. Są darmowe i każdy może wziąć udział

2023.10.27 07:22
Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Białymstoku zachęca wszystkich do wzięcia udziału w darmowych szkoleniach. Wystarczy się zgłosić.
Białostocki ZUS zaprasza na szkolenia. Są darmowe i każdy może wziąć udział
Fot: pixabay.com

ZUS w Białymstoku organizuje bezpłatne szkolenia. Będą organizowane online, więc można wziąć w nich udział bez wychodzenia z domu. Jedno ze spotkań odbędzie się jeszcze w tym miesiącu, a sześć kolejnych w przyszłym. 

- Październikowe szkolenie, które przeprowadzone zostanie 27 października 2023 r., o godz. 9:00 dotyczyć będzie zasad przyznawania i wypłaty renty z tytułu niezdolności do pracy. Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy do 26 października pod adresem: szkolenia_bialystok@zus.pl  - informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS w województwie podlaskim.

Kolejne spotkania odbędą się:

7 Listopada o godz. 9:00 spotkanie będzie dotyczyło „Ulgi w prowadzeniu działalności - raty, odroczenie, umorzenie należności, ulgi egzekucyjne”;

9 Listopada o godz. 9:00 temat szkolenia: Program Płatnik dla początkujących;

10 Listopada o godz. 9:00 eksperci opowiedzą o emeryturach z systemu zreformowanego;

14 Listopada o godz. 9:00 można będzie dowiedzieć się więcej o uldze na START, "małym ZUSie plus", preferencyjnych składkach, działalności nieewidencjonowanej;

15 Listopada o godz. 12:00 zaplanowano szkolenie pt. "Zasiłek macierzyński- zasady przyznawania i dokumentowania - szkolenie dla płatników zatrudniających powyżej 20 pracowników";

16 Listopada o godz. 9:00 odbędzie się spotkanie, podczas którego prowadzący wyjaśnią, czym jest Platforma Usług Elektronicznych dla płatnika.

Każdy może wziąć udział w dowolnej liczbie szkoleń. Wystarczy zgłosić się maksymalnie dzień przed wydarzeniem, wysyłając wiadomość mailową na adres: szkolenia_bialystok@zus.pl.

Redakcja
24@bialystokonline.pl

1134 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39