Białostockie Centrum Onkologii utworzyło Punkt Obsługi Pacjenta

2017.10.04 12:28
Topografia szpitala, dokumentacja, świadczenia czy rejestracja - o m.in. takie kwestie osoby odwiedzające Białostockie Centrum Onkologii mogą pytać w powstałym właśnie Punkcie Obsługi Pacjenta.
Białostockie Centrum Onkologii utworzyło Punkt Obsługi Pacjenta
Fot: Dorota Mariańska

W Białostockim Centrum Onkologii uruchomiono Punkt Obsługi Pacjenta. Funkcjonuje on od poniedziałku do piątku w godz. od 7.25 do 15.00. Znajdziemy go na parterze w głównym holu budynku przychodni (obok rejestracji).

Jest to miejsce, gdzie można uzyskać informacje m.in. dotyczące topografii BCO, zasad otrzymywania kopii dokumentacji czy reguł obowiązujących przy przyjęciu do oddziału szpitalnego. Wszyscy zainteresowani mogą też liczyć na pomoc w obsłudze systemu kolejkowego do rejestracji, gabinetów lekarskich i izby przyjęć. Poza tym w Punkcie Obsługi Pacjenta będzie można dowiedzieć się, jakie świadczenia udzielane są bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Ponadto z Punktem można skontaktować się także telefonicznie (85 678 41 12).

Warto pamiętać też, że funkcjonuje system e-Zdrowie. Portal umożliwia internetową rejestrację do prawie 200 poradni specjalistycznych w woj. podlaskim. Co więcej, przy podpisaniu odpowiedniej zgody w podmiocie leczniczym, uzyskamy również dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej.

Dorota Mariańska
dorota.marianska@bialystokonline.pl

1502 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39