POLECAMY
1896 osób wzięło udział w głosowaniu na logo BiKeR – Białostockiej Komunikacji Rowerowej. Spośród trzech propozycji białostoczanie wybrali logo nr 3.
Wybrane logo Białostockiej Komunikacji Rowerowej, na które mieszkańcy Białegostoku oddali w sumie ponad 800 głosów, ozdobi białostockie rowery miejskie oraz pojawi się na innych elementach systemu BiKeR: stojakach czy stronie internetowej. - Miejskie rowery będą dostępne od 1 kwietnia do 30 listopada każdego roku. Pierwszy sezon BiKeRa rozpocznie się w połowie maja - informuje rzeczniczka prezydenta Urszula Mirończuk. BiKeR to system miejskich wypożyczalni rowerów składający się z 300 rowerów i 30 stacji rowerowych. Ma on się stać uzupełnieniem oferty Białostockiej Komunikacji Miejskiej i pierwszym tego typu systemem w naszym regionie.
Małgorzata Cichocka
malgorzata.c@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.27 15:23
Nauka 2026.06.27 10:00
Sport 2026.06.27 09:00
Aktualności 2026.06.26 19:10
Kryminalne 2026.06.26 17:30
Kulinaria 2026.06.26 15:15
Aktualności 2026.06.26 15:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji