POLECAMY
Znaleziono 95083 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2014.10.13 00:00
Po kilkumiesięcznym śledztwie do suwalskiego sądu trafił akt oskarżenia przeciwko trzem osobom. Ojciec i brat niepełnosprawnej dziewczynki odpowiedzą za molestowanie i gwałt, a matka za pomoc.
Dom 2014.10.13 00:00
W ubiegły weekend kilka tysięcy zwiedzających odwiedziło blisko 180 wystawców, którzy zaprezentowali szeroki wybór sadzonek drzew, krzewów owocowych i ozdobnych, setki odmian roślin, cebulek kwiatów, nawozów, a także mebli i małej architektury ogrodowej, narzędzi, maszyn ogrodowych i produktów pszczelich.
Policjanci zatrzymali prawo jazdy trzem kierującym. Wszyscy teraz staną przed sądem.
Kultura i Rozrywka 2014.10.13 00:00
Kolejne rodzinne warsztaty przygotowuje Galeria Arsenał. Spotkanie w niedzielę, 19 października poprowadzą Anna Okrasko i Cornelia Fleck.
Białostoccy policjanci i funkcjonariusze służby celnej zatrzymali trzech białostoczan. W ręce mundurowych wpadło przeszło 150 gr. kokainy o wartości około 50 tys. zł oraz 200 kg nielegalnego tytoniu.
Biznes 2014.10.13 00:00
Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości organizuję konkurs dla mikro i małych przedsiębiorstw.
Zdrowie 2014.10.13 00:00
13 października na całym świecie obchodzony jest Dzień Dawców Szpiku - święto dawstwa szpiku oraz leczenia nowotworów krwi.
Do grona najemców centrum typu outlet, powstającego w Białymstoku przy ul. Wysockiego, dołączyła kolejna marka - Puma.
Sport 2014.10.13 00:00
Natalia Maliszewska i Szymon Wilczyk (Juvenia Białystok) okazali się najlepsi w najstarszej kategorii wieloboju podczas Ogólnopolskich Zawodów Rankingowych w Elblągu.
Umowa na rozbudowę Szpitala Wojewódzkiego im. J. Śniadeckiego w Białymstoku została już podpisana.
Szpitale przyjmują pacjentów codziennie, jednak mają też wyznaczane specjalne dyżury. Wtedy to placówki są lepiej przygotowane na nagłe wypadki i szybką pomoc chorym. Sprawdź plan dyżurów na ten tydzień (13-19.10).
W poniedziałek (13.10) premier Ewa Kopacz przebywa z wizytą na Podlasiu.
Praca 2014.10.13 00:00
Osoby bezrobotne i nieaktywne zawodowo mają szansę na wyspecjalizowanie się w dziedzinie ochrony środowiska. Dla najlepszych płatne staże!
Bartosz Jastrzębski i Jędrzej Morawiecki wybrali się do Buriacji i Mongolii tropem szamanów. "Cztery zachodnie staruchy" to reportaż o zderzeniu sacrum z profanum, świata dawnych wierzeń z przaśną, postsowiecką współczesnością.
Do białostockiego sądu rejonowego wpłynął akt oskarżenia przeciwko 21-letniemu Białorusinowi. Siarhei M. ukradł handlującej na bazarze kobiecie złoto, a uciekając z łupem pobił innego mężczyznę.
Euforia, jaka towarzyszy wydarzeniom sportowym w ostatnim czasie – niewyobrażalna. Wygraliśmy ostatnio cały sport. Nawet w piłkę nożną wygrywamy!
W poniedziałek (13.10) przypada Dzień Ratownictwa Medycznego. Na terenie Politechniki Białostockiej będzie można zobaczyć m.in. nowoczesny sprzęt medyczny, pokazy ratowników, strażaków czy policjantów.
Poniedziałek (13.10) nie zapowiada się optymistycznie. Zachmurzenie utrzymywać się będzie przez cały dzień.
Aktualności 2014.10.12 00:00
Od niedzieli (12.10) z Białegostoku nie dojedziemy bezpośrednio koleją do Warszawy. Przyczyna? Modernizacja trasy na odcinku od Tłuszcza do Łochowa.
Poparzeń rąk i twarzy doznali dwaj 14-latkowie eksperymentujący z substancją pirotechniczną. Bawili się w jednym z opuszczonych budynków w Babikach w powiecie sokólskim.
Aktualności 18:00
Kultura i Rozrywka 16:20
Aktualności 15:29
Kulinaria 14:23
Nauka 14:04
Aktualności 13:03
Praca 12:50
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji