POLECAMY
Znaleziono 94518 wiadomości
Kategoria
Aktualności 2014.03.28 00:00
W sobotę i niedzielę autobusy kilku linii nie będą zatrzymywały się na jednym z przystanków przy ul. Branickiego. Warto o tym pamiętać, planując podróż komunikacja miejską.
Przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku odbyła się apelacja w procesie brutalnego mordu. 16-letnia Klaudia S. dotkliwie pobiła kolegę. 22-latek przez dwa dni umierał na balkonie, podczas gdy w mieszkaniu trwała impreza.
To już pewne. Skwer imienia Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w białostockim parku Planty.
W akademikach przy u. Zwierzynieckiej nie ma już legionelli. W piątek (28.03) Politechnika Białostocka otrzymała wyniki badań próbek wody pobranych przez Sanepid.
Dziś (28.03) duży ruch panuje zwłaszcza w centrum miasta. Korki skutecznie utrudniają przemieszczanie się po dużych białostockich skrzyżowaniach.
Ponad 260 skontrolowanych samochodów, blisko 90 mandatów karnych i 9 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych pojazdów. To tylko część z rezultatów, które w ciągu 2 ostatnich dni prowadzone były przez funkcjonariuszy podlaskich służb mundurowych.
Kultura i Rozrywka 2014.03.28 00:00
Ekipa Technosoul, znana przede wszystkim jako kolektyw promotorsko-dj'ski, ogłosiła właśnie poszerzenie spektrum swoich działań: jeszcze na przełomie wiosny i lata tego roku pojawi się pierwsze wydawnictwo muzyczne sygnowane ich szyldem.
7 zabytków zostanie wyremontowanych dzięki dotacjom z budżetu miasta. Radni wyrazili zgodę, by 1,2 mln zł przekazać 2 kościołom, plebanii, 3 budynkom mieszkalnym oraz muzeum.
Białostoccy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, którzy w ciągu ostatnich kilku dni okradali kościoły. Obaj usłyszeli już po trzy zarzuty.
Biznes 2014.03.28 00:00
W tym tygodniu odbywa się najważniejsza w Europie impreza dedykowana producentom stolarki okiennej – Międzynarodowe Targi Branżowe Okno Drzwi Fasada w Norymberdze. W wydarzeniu bierze udział białostocka firma Vitron.
Sport 2014.03.28 00:00
W weekend czeka nas sporo emocji. Oprócz Jagiellonii, która gra bardzo ważny mecz w Zabrzu do ciekawych konfrontacji dojdzie w III lidze, gdzie w kilku "derbowych" pojedynkach spotkają się podlaskie drużyny. Poniżej wyniki weekendowych spotkań.
Białystok miał przyłączyć się do miast walczących z "ideologią gender" - tego chciał jedyny w naszej radzie miasta przedstawiciel Solidarnej Polski. Większość radnych uznała, że "problemu" nie ma i zdjęła z porządku obrad zaproponowane przez niego stanowisko.
Uroda 2014.03.28 00:00
14 kwietnia w Białymstoku odbędzie się bezpłatne szkolenie dermatologiczne dla pracowników salonów pielęgnacji urody, realizowane w ramach Programu "Derma Friendly – W trosce o skórę". Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Specjalna propozycja dla całych rodzin. Kina Helios przygotowały cykl "Filmowe poranki", podczas którego można nie tylko obejrzeć film, ale także wziąć udział w konkursach z nagrodami.
Spada eksport polskich firm na Ukrainę. Do takich należy białostocki Promotech, który już odczuwa skutki zaognionej sytuacji za wschodnią granicą.
Już od piątku (28.03) możemy pomóc potrzebującym. W wielu sklepach w Białymstoku prowadzona jest Ogólnopolska Zbiórka Żywności.
Nauka 2014.03.28 00:00
Organizatorzy Juwenaliów 2014 ogłosili konkurs na projekt koszulki oraz wizualizację gadżetów na obchody tegorocznego święta studentów. Do wygrania są atrakcyjne nagrody.
Dwadzieścia uchwał, dwa stanowiska oraz kilka sprawozdań - po dwumiesięcznej przerwie będą obradować białostoccy radni. W piątek (28.03) spotkają się na sesji.
Elektrycznie opuszczane żaluzje, oświetlenie w ogrodzie, duża sieć komputerowa czy montaż najnowocześniejszych zabezpieczeń antywłamaniowych nie są już problemem. Białostocka firma RGE World poradzi sobie z najbardziej skomplikowanymi instalacjami w twoim domu czy firmie.
Zdrowie 2014.03.28 00:00
Białostoczanie będą mogli wykonać bezpłatne badanie spirometryczne, a w razie potrzeby także skorzystać z porady lekarza specjalisty, który dokona analizy wyniku badania.
Kultura i Rozrywka 16:00
Aktualności 15:54
Aktualności 13:42
Sport 13:32
Biznes 13:00
Kultura i Rozrywka 12:00
Aktualności 11:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji