POLECAMY
Znaleziono 95301 wiadomości
Kategoria
Zdrowie 2014.04.23 00:00
Badania i konsultacje odbywają się w ramach programu "Chwytaj każdy oddech". Jego celem jest edukacja pacjentów w zakresie chorób płuc ze szczególnym uwzględnieniem profilaktyki, roli wczesnej diagnostyki i leczenia astmy i POChP.
Aktualności 2014.04.23 00:00
W środę ma być ładnie, choć meteorolodzy nie wykluczają przelotnych opadów deszczu.
Nauka 2014.04.22 00:00
Białostoccy licealiści oraz studenci mogą zapisywać się na warsztaty językowe, które będą prowadzone przez studentów z zagranicy. Wszystko w ramach projektu AIESEC University przygotowanego przez organizację studencką AIESEC.
Aktualności 2014.04.22 00:00
Białostoccy policjanci zatrzymali w pościgu dwóch mieszkańców miasta, którzy najpierw uciekali motorowerem, a potem próbowali zbiec pieszo. Okazało się, że pojazd którym jechali był kradziony, a obaj mężczyźni byli nietrzeźwi.
We wtorek (22.03) Politechnika sformalizowała swoją współpracę z białostocką policją. Jej celem jest m.in. zapewnienie bezpieczeństwa na kampusie uczelni oraz prowadzenie szkoleń profilaktycznych w zakresie porządku publicznego.
Kultura i Rozrywka 2014.04.22 00:00
Performance Tomasza Bazana (jako preludium do DSW), koncert zespołu BOKKA, polska premiera spektaklu tanecznego "Le Flux/Przepływ", premiera spektaklu "Śmierć Wrogom Ojczyzny", performance w Arsenale - poznaliśmy kolejne wydarzenia DSW.
1 maja mija 10 lat od wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji mieszkańcy Białegostoku będą mogli wziąć udział w szeregu atrakcji, które odbędą się w dniach od 1 do 11 maja. Zobacz, jakie imprezy przygotowano.
W Białymstoku jest coraz mniej rasistowskich incydentów. A w 2013 roku do odpowiedzialności karnej pociągnięto 35 osób. Tak wynika z opublikowanego raportu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.
Teatr Improwizowany Hofesinka wystąpi w Białymstoku. W klubie Fama zagra spektakl "Living Room".
Sport 2014.04.22 00:00
Austriacki, 26-letni pomocnik Haris Bukva rozpoczął dzisiaj treningi z Jagiellonią Białystok.
Przypadnie ono w Międzynarodowym Dniu Książki, czyli w środę (23.04) i będzie miało charakter trochę nietypowy. Goście porozmawiają o książkach, o których mówimy, że są naszymi "lekturami życia".
Biznes 2014.04.22 00:00
Jeśli prowadzisz firmę, w której pracuje także ktoś z Twojej rodziny, możesz wziąć udział w bezpłatnym projekcie pn. "Firmy Rodzinne 2". Spotkanie informacyjne na ten temat odbędzie się 29 kwietnia (wtorek) w Hotelu Branickich.
W najbliższą środę (24.04) na Uniwersytecie w Białymstoku rozpocznie się dwudniowa międzynarodowa konferencja pn. "Kariera pisarza w PRL-u". Na wydarzenie wstęp wolny.
Zabierze nas w świat współczesnego, elektrycznego jazzu, zawierającego elementy otwartej muzyki improwizowanej. Mabaso Trio wystąpi w klubie Zmiana Klimatu.
Wojewódzki Sąd Administracyjny odrzucił skargę firmy wiatrowej na decyzję radnych. Uchwała zakładała, że turbiny nie mogą być montowane bliżej niż 2 km od domów.
Pijany 20-latek wiózł golfem pięcioro pasażerów, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku cała szóstka trafiła do szpitala.
Już w najbliższą środę (23.04) o godz. 9 rozpocznie się trzydniowy egzamin gimnazjalny. Jego wynik ma wpływ na przyjęcie do szkoły ponadgimnazjalnej.
Dom 2014.04.22 00:00
Piękna pogoda i słońce napędzają sezon na wiosenne prace w przydomowych ogrodach i na innych posesjach. Czas porządków jest doskonałą okazją do zastanowienia się nad stanem nawierzchni wyłożonej przy naszym domu czy na tarasie. Może nadszedł czas na małą renowację?
Sąd skazał 27-latka, który włamał się i okradł cerkiew na Świętej Górze Grabarce oraz inną prawosławną świątynię.
Filmowe Podlasie Atakuje! - Reaktywacja i MFFK ŻUBROFFKA to sztandarowe imprezy Białostockiego Ośrodka Kultury, służące promocji podlaskiego i światowego kina krótkometrażowego. Filmy z Podlasia będzie można zobaczyć m.in. w Berlinie i Mińsku.
Aktualności 17:30
Sport 16:40
Kultura i Rozrywka 16:00
Aktualności 15:00
Zdrowie 14:54
Sport 14:24
Aktualności 12:17
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji