POLECAMY
Znaleziono 94521 wiadomości
Kategoria
Sport 2014.02.07 00:00
Szczypiorniści MOKS-u Słoneczny Stok Białystok ulegli w swoim pierwszym meczu drużynie MKS Wieluń.
W sobotę (8.02) w Gnieźnie o komplet punktów z miejscowym KS powalczy Elhurt-Elmet Helios Białystok. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.
Kultura i Rozrywka 2014.02.07 00:00
Co miesiąc poznamy kolejne postaci, które sztuką rozsławiały Podlasie. Pierwsza opowieść dotyczyć będzie Teatru Hetmańskiego oraz Salomei Deszner i Mikołaja Tomasza Stefana Grekowskiego. Opera zaczyna nowy cykl historyczny.
Aktualności 2014.02.07 00:00
Nawet 30 proc. wyznaczonych spraw nie odbywa się w podlaskich sądach. Przyczyną odroczeń są problemy z przesyłkami, które nie dochodzą do odbiorców.
Biznes 2014.02.07 00:00
Jak mądrze inwestować lub które ubezpieczenie wybrać - na te i wiele innych pytań odpowiedzi przyniosą VII Podlaskie Targi Bankowości, Finansów i Ubezpieczeń, które odbędą się w niedzielę (9.02) w CH Auchan przy ul. Hetmańskiej.
W Soczi rozpoczynają się 22. Zimowe Igrzyska Olimpijskie. Ceremonia otwarcia rozpocznie się o godzinie 17.14 (20.14 miejscowego czasu). Do 23 lutego o medale powalczy ponad 2900 sportowców z 88 krajów. Wśród nich jest także białostoczanka - Patrycja Maliszewska.
Praca 2014.02.07 00:00
Chcesz uzyskać informacje na temat rozliczenia się z podatku dochodowego za ubiegły rok? Możesz zadzwonić pod numer 801 055 055 i połączyć się z konsultantem Krajowej Informacji Podatkowej, który udzieli odpowiedzi na twoje pytania.
Białostocki magistrat chce od kwietnia tego roku, na najbliższe 3 lata, powierzyć firmie zewnętrznej opiekę nad miejscami upamiętniającymi wydarzenia historyczne.
Białostoccy policjanci ujawnili drukarnię, która korzystała z nielegalnego oprogramowania. Podczas przeszukania mundurowi zabezpieczyli 4 komputery oraz 1 dysk zewnętrzny. Wstępnie straty oszacowano na 50 tys. zł.
Przemieszczając się dziś głównymi ulicami miasta, bądźmy przygotowani na lekkie utrudnienia. Dziś w okolicach centrum panuje wzmożony ruch.
Białostoccy policjanci zatrzymali kolejną osobę podejrzaną o oszustwa metodą "na wnuczka". Jest to już 17. zatrzymany w związku z tego typu przestępstwami.
Katarzyna Droga, Jan Kamiński i Ignacy Karpowicz odpowiadali w czwartkowy wieczór na pytania poety Jacka Podsiadły. Okazją było spotkanie z nominowanymi do tegorocznej edycji Nagrody Literackiej im. Wiesława Kazaneckiego.
Uroda 2014.02.07 00:00
Szybko, łatwo i przyjemnie, a przede wszystkim ze spektakularnym efektem. Czy istnieją kosmetyki, które spełniają takie wymagania? Postanowiliśmy przyjrzeć się popularnym drogeryjnym produktom, których etykiety obiecują nam cuda.
Za nami casting do konkursu Miss Podlasia 2014. Cało wydarzenie udokumentowano na filmie. Zobacz na ekranie kandydatki na najpiękniejszą Podlasiankę.
Prokuratura Rejonowa w Siemiatyczach umorzyła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku na przejeździe kolejowym w miejscowości Grabarka. Zginęły wtedy cztery osoby.
Już po raz kolejny w Białymstoku wyląduje Sputnik. W piątek, 7 lutego rozpoczyna się Festiwal Filmów Rosyjskich.
Zdrowie 2014.02.07 00:00
Kolejny białostocki szpital zdecydował się na montaż monitoringu w placówce. Chodzi o bezpieczeństwo pacjentów i personelu.
Prokuratura Rejonowa w Siemiatyczach zakończyła śledztwo w sprawie włamania do cerkwi na Św. Górze Grabarce i kradzieży wotów przynoszonych tam przez wiernych.
Dziś (7.02) będzie umiarkowanie ciepło. Cały dzień temperatura utrzymywać się będzie na plusie.
Do sporych zmian zachodzi w trzecioligowym klubie z Łomży. Po odejściu Mirosława Dymka nowym szkoleniowcem został Robert Speichler.
Sport 2026.03.26 22:47
Aktualności 2026.03.26 18:30
Sport 2026.03.26 18:28
Kultura i Rozrywka 2026.03.26 16:00
Aktualności 2026.03.26 15:54
Aktualności 2026.03.26 13:42
Sport 2026.03.26 13:32
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji