POLECAMY
Znaleziono 94535 wiadomości
Kategoria
Biznes 2013.12.31 00:00
W poniedziałek, 30 grudnia przy ulicy 42. Pułku Piechoty 8 został otwarty pierwszy w Białymstoku sklep ogólnospożywczo-przemysłowy nowej sieci Dyskont Czerwona Torebka.
Aktualności 2013.12.31 00:00
Policjanci z I białostockiego komisariatu szukają świadków wypadku drogowego.
Tania odzież UBIERAM to sieć sklepów z odzieżą używaną. Oferujemy bogaty asortyment odzieży: damskiej, męskiej, dziecięcej, artykuły domowe, zabawki, torebki oraz buty.
Część z podejrzanych o podrabianie i kupowanie nielegalnych praw jazdy dobrowolnie poddała się karze. Kilkanaście osób czeka jeszcze na proces.
Zdrowie 2013.12.31 00:00
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białystoku dysponuje nowoczesnym sprzętem, który pomaga w operacjach. Stapler pozwala bardzo dokładnie zszyć tkanki ciała ludzkiego. To pierwsze takie urządzenie w naszym województwie.
Do białostockiego sądu wpłynął akt oskarżenia przeciwko dwóm mężczyznom. 17-letni Piotr B. wraz z kolegą wtargnęli do mieszkania przy ul. Barszczańskiej i domagali się pieniędzy. Kiedy gospodarz odmówił, otrzymał serię ciosów nożem.
Sport 2013.12.31 00:00
Trenerzy oraz zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok Białystok zapraszają wszystkich chętnych na pokazowe zajęcia.
Aż piętnastu zawodników i zawodniczek znalazło się w juniorskich kadrach narodowych Polskiego Związku Zapaśniczego w 2014 roku.
Kultura i Rozrywka 2013.12.31 00:00
Rok 2013 białostoczanie pożegnają przy muzyce dwóch artystek - Ewy Farnej i Ani Rusowicz. Zabawa na Rynku Kościuszki rozpocznie się o godz. 22.
Ostatni dzień roku (31.12) będzie dość ciepły i bez opadów.
Aktualności 2013.12.30 00:00
Już jutro setki petard polecą w niebo. Na co jednak zwrócić uwagę, by zabawa nie zmieniła się w koszmar?
Kultura i Rozrywka 2013.12.30 00:00
Na koncerty dwóch interesujących artystów - Kayah i Kuby Badach - zaprasza Opera i Filharmonia Podlaska.
Sąd Okręgowy w Białymstoku rozpatrzył apelację prokuratury w sprawie rolnika, który zagłodził 19 sztuk bydła.
W styczniu w Muzeum Podlaskim ruszają dwa nowe cykle zajęć interaktywnych dla dzieci.
Dziś (30.12) duży ruch, zwłaszcza w centrum miasta. Zobacz, których miejsc najlepiej unikać, by bezproblemowo dotrzeć do celu.
W miniony weekend (27-29.12) doszło do dwóch wypadków drogowych w powiecie bielskim. Jedna osoba zginęła, dwie trafiły do szpitala.
17-latek stracił panowanie nad BMW i dachował. Razem z pasażerem trafił do szpitala. Okazało się, że kierujący oprócz tego, że nie ma prawa jazdy, dodatkowo był nietrzeźwy. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem.
W poniedziałek (30.12) Prezes Rady Ministrów Donald Tusk wyznaczył Jarosława Borowskiego do pełnienia funkcji burmistrza Miasta Bielsk Podlaski.
Prokuratura oskarżyła trzech policjantów o niewłaściwie wykonywanie obowiązków służbowych. Funkcjonariusze na miejscu kolizji nie umieli ustalić, kto kierował autem.
Biznes 2013.12.30 00:00
W galeriach handlowych tłumy - klienci korzystają z poświątecznych wyprzedaży. Warto jednak pamiętać, że we wtorek, 31 grudnia, czyli w Sylwestra większość sklepów jest otwarta krócej niż zwykle.
Aktualności 15:30
Kulinaria 14:40
Aktualności 13:00
Kultura i Rozrywka 12:10
Nauka 12:00
Sport 11:00
Sport 10:40
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji