POLECAMY
Znaleziono 94609 wiadomości
Kategoria
Zdrowie 2011.09.15 00:00
W niedzielę, 18 września, już po raz drugi w tym roku, Certyfikowani Lekarze Medycyny Estetycznej w całej Polsce otworzą swoje gabinety, by udzielać bezpłatnych porad i konsultacji wszystkim zainteresowanym.
Kultura i Rozrywka 2011.09.15 00:00
Atrakcyjny poranek dla dzieci i ich opiekunów. W piątek w Domu Kultury "Śródmieście" pokazywany będzie spektakl "Ostatnie drzewo" w wykonaniu Teatru "Pod Orzełkiem", a po nim odbędzie się wykład na temat historii ulic w centrum miasta.
Aktualności 2011.09.15 00:00
Rusza VII edycja akcji "Masz Głos, masz Wybór", organizowanej przez Fundację im. Stefana Batorego i Stowarzyszenie Szkoła Liderów. Jej celem jest usprawnienie komunikacji między władzą lokalną a mieszkańcami, a także zachęcenie do świadomego i odpowiedzialnego udziału w wyborach parlamentarnych.
Dziś, 15 września w starej elektrowni odbędzie się wykład towarzyszący wystawie "Podróż na Wschód". O współczesnej fotografii Gruzji opowie Lala Pertenava.
W czwartek (15.09) prezydent Białegostoku, Tadeusz Truskolaski spotka się z mieszkańcami osiedla Starosielce.
Zatrzymano wójta gminy Płaska oraz miejscowego przedsiębiorcę. Mężczyzn na gorącym uczynku zatrzymała policja gdy przekazywali 120 tysięcy złotych łapówki.
Sport 2011.09.15 00:00
W środę rozegrana została 8. kolejka IV ligi. Włókniarz zremisował na wyjeździe z MKS-em Mielnik 2:2 (0:2). Potknięcie białostoczan wykorzystały Cresovia i Ruch, które wygrały swoje mecze. Podopieczni trenera Artura Dakowicza spadli na trzecia pozycje w tabeli i tracą do lidera cztery "oczka".
Komisja Ligi postanowiła zweryfikować wynik meczu 1. kolejki Młodej Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała jako walkower na korzyść gospodarzy w związku z niestawieniem się drużyny gości na mecz w wyznaczonym terminie.
Aktualności 2011.09.14 00:00
Protestujący pracownicy PKS Białystok nie podpisali z radą nadzorczą spółki i zarządem województwa porozumienia dotyczącego między innymi zakończenia strajku w komunikacji.
Dokładnie 11736 par butów zatrzymali podlascy celnicy. Dziwne? Nie. Wszystkie były opatrzone nielegalnie zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych firm.
Troje pasażerów autobusu rannych i uszkodzone cztery pojazdy to bilans wypadku, do którego doszło na krajowej 61. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają kolneńscy policjanci.
6 nowych bloków z mieszkaniami czynszowymi zostanie wybudowanych na TBS-ach.
Za nami impreza pełna wspaniałych klubowych brzmień. W sobotę świętowaliśmy 10. urodziny naszego portalu w Metrze.
Kultura i Rozrywka 2011.09.14 00:00
Wiedeń, rok 1781. Nadworny kompozytor Antonio Salieri szaleje z zawiści, gdy na dworze pojawia się obdarzony niezwykłym talentem muzycznym, ale zarazem bardzo ekscentryczny, młody Mozart. Postanawia zatem zniszczyć swego rywala wszelkimi dostępnymi środkami.
Trwają zapisy do 10. edycji Nowych Horyzontów Edukacji Filmowej, który to projekt w ubiegłym roku w kinie Forum zgromadził około 8 tys. uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
"Ja j u poli verboju rosła" - to pierwszy monodram teatralny w gwarze podlaskich Białorusinów. Jego premiera otworzyła w ostatnie dni lipca scenę teatralną w Centrum Edukacji i Promocji Kultury Białoruskiej w Szczytach Dzięciołowie. W dniach 15 i 17 września spektakl będzie ponownie wystawiany.
Zdrowie 2011.09.14 00:00
Trwa II edycja warsztatów edukacyjnych na temat raka jelita grubego "Oswoić raka. A co Ty wiesz na temat raka jelita grubego", która jest kontynuacją kampanii Stowarzyszenia Europacolon Polska. W ramach akcji Stowarzyszenie POL-ILKO organizuje bezpłatne warsztaty w sześciu miastach Polski. Spotkanie w Białymstoku odbędzie się 15 września o godz. 11.00, w restauracji "Dąbrówka" przy ul. Warszawskiej 79.
Ciekawostki 2011.09.14 00:00
Dobre jedzenie to nie tylko jakość potraw, które spożywamy, ale też towarzystwo, z którym dzielimy ten posiłek. Spotykajmy się razem! - zachęca Piotr Mordas, który razem ze znajomymi organizuje flashmoba. Odbędzie się on w piątek, 16 września w galerii Alfa.
Kierowcy jadący wczoraj rano do centrum Białegostoku ulicą Andersa musieli stać w długich korkach. Drogowcy zajęli jeden pas jezdni, gdzie łatali już nawet nie drogę, a... łaty. Jest jednak dla nich dobra wiadomość - za półtora roku będą tam jeździć generalnie zmodernizowaną trasą.
O tym, jak uwodzić w kuchni przygotowując przepyszne dania, jak podać kolację swojemu mężczyźnie i jak sprawić, by to on przygotował śniadanie następnego dnia. Na trzecia odsłonę konferencji "Sekrety kobiety" zapraszają Stowarzyszenie Wszechstronny Rozwój i Białostocki Ośrodek Kultury. Zapisz już się dziś!
Aktualności 2026.04.03 18:30
Aktualności 2026.04.03 16:40
Biznes 2026.04.03 15:10
Aktualności 2026.04.03 14:50
Kulinaria 2026.04.03 14:10
Nauka 2026.04.03 14:00
Drogówka 2026.04.03 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji