POLECAMY
Znaleziono 94642 wiadomości
Kategoria
Zdrowie 2010.10.13 00:00
Problemy zdrowotne w podróży będą głównym tematem podejmowanym na IV Konferencji "Medycyna Podróży", która odbędzie się w Białymstoku w dniach 14-16 października.
Kultura i Rozrywka 2010.10.13 00:00
Ci, którzy nie widzieli jeszcze spektaklu "Pod-Grzybek" autorstwa Marty Guśniowskiej mają szczęście. We czwartek, 14 października będzie można go obejrzeć w promocyjnej cenie w Białostockim Teatrze Lalek.
Aktualności 2010.10.13 00:00
Szansa dla atrakcyjnych, wysokich i młodych osób, by rozpocząć karierę modelki czy modela. W najbliższy weekend, 16 - 17 października odbędzie się casting Agencji Hakate.
Biznes 2010.10.13 00:00
W środę (13.10) podsumowano w Białymstoku ostatni konkurs na unijne dofinansowanie podlaskich przedsiębiorstw. Nasze firmy planowały w nim inwestycje warte ponad 450 mln zł, a wsparcie, o które się starały trzykrotnie przekroczyło dostępny budżet.
Nauka 2010.10.13 00:00
Nowi znajomi z całego świata, nauka języków obcych i zabawa w międzynarodowym gronie. Te i inne pozytywy zapewnia udział w Erasmus Student Network. Głównym celem organizacji jest pomoc zagranicznym studentom, którzy przyjeżdżają do Polski na studia.
Białostocka spółka Automatyka Pomiary Sterowanie będzie współpracowała z firmą Energomontaż - Północ Bełchatów przy budowie akumulatora ciepła dla Elektrociepłowni Białystok.
Państwowa Inspekcja Pracy w 2010 r. już po raz siedemnasty zorganizowała konkurs "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej".
Kilkadziesiąt zdjęć przedstawiających unikalny klimat opuszczonego miasta Prypeć oraz okolic sarkofagu reaktora nr 4 elektrowni atomowej w Czarnobylu. Wystawę "Czarnobyl w obiektywie" przygotowało dwoje członków Białostockiej Grupy Fotograficznej - Edyta Rembała i Łukasz Kosakowski. Wernisaż w czwartek, 14 października w powojskowym magazynie na Węglowej.
Koncerty i recitale zmysłowych dam polskiej piosenki: Katarzyny Groniec, Doroty Miśkiewicz czy Anny Stankiewicz. Konkurs talentów, wschodzących gwiazd piosenki poetyckiej i aktorskiej. Druga edycja Festiwalu Piosenki Literackiej im. Łucji Prus zachęca nastrojowym programem.
Żeński Chór X LO w Białymstoku pod dyrekcją dr Anny Olszewskiej zdobył pięć prestiżowych nagród w XXX Ogólnopolskim Konkursie Chórów a Cappella Dzieci i Młodzieży, odbywającym się w dniach 8 - 10 października w Bydgoszczy.
Sport 2010.10.13 00:00
Na boisko wszedł w drugiej połowie i brał udział przy golu dla reprezentacji Smudy. Kamil Grosicki, zawodnik Jagiellonii Białystok zagrał w meczu Polska - Ekwador. Pojedynek zakończył się remisem 2:2.
Aktualności 2010.10.12 00:00
We wtorek (12.10) podsumowano aktualny stan realizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 w naszym regionie.
Niemieccy dziennikarze odwiedzili Białostocki Teatr Lalek. Celem wizyty jest wspólny projekt Fundacji Genshagen i Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej.
W poniedziałek (11.10) doszło do kolizji drogowej trzech samochodów w miejscowości Mystki Rzym na trasie Wysokie Mazowieckie - Szepietowo.
Nauka 2010.10.12 00:00
10 października na całym świecie był obchodzony Dzień Zdrowia Psychicznego. Z tej okazji Uniwersytet Medyczny w Białymstoku organizuje konferencję.
Kultura i Rozrywka 2010.10.12 00:00
To będzie podwójny debiut. Piotr Szekowski w swoim pierwszym samodzielnym projekcie oraz Wiesław Dymny, a dokładnie jego teksty również po raz pierwszy w Białymstoku. Premiera na scenie off Teatru Dramatycznego 13 i 14 października o godz. 21.
Najbliższe "Warsztaty rodzinne" w Galerii Arsenał odbędą się pod tajemniczym tematem "Sekret".
Poeci, muzycy, plastycy, lecz także matematycy i informatycy. 31 uczniów z podlaskich gimnazjów i liceów otrzymało stypendia naukowo-socjalne przyznawane przez Stowarzyszenie Edukacji Kulturalnej WIDOK.
Jeszcze przez siedem dni można głosować na najciekawsze atrakcje w internetowym konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2010 roku. Zwycięzcę wyłonią sami internauci. Do walki o zwycięstwo włączyła się propozycja z Podlaskiego - Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej. Dzięki głosom mieszkańców województwa awansowały na 5. miejsce!
Jesteś wychowawcą przedszkolnym, troszczysz się o swoich podopiecznych i chcesz, żeby potrafiły segregować śmieci? Weź udział w nowym konkursie Ministerstwa Środowiska i pokaż dzieciom, jak fajnie jest żyć w czystym środowisku.
Aktualności 18:30
Sport 17:45
Aktualności 16:30
Praca 16:30
Praca 14:37
Aktualności 14:30
Sport 13:39
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji