POLECAMY
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca skody nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z dwoma innymi samochodami.
W środę (22.02) około godz. 8.30 doszło do zderzania 3 samochodów osobowych na skrzyżowaniu al. Konstytucji 3 Maja i ul. Rzemieślniczej w Białymstoku. - Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierowca skody nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i zderzył się z oplem i toyotą - poinformował zespół prasowy podlaskiej policji. Kierowcy są trzeźwi. 75-letnia pasażerka skody trafiła do szpitala. Pojazdy są już usuwane z drogi, więc wkrótce będzie już bez utrudnień w ruchu.
Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
Aktualności 2026.06.24 18:10
Aktualności 2026.06.24 16:00
Nauka 2026.06.24 16:00
Kultura i Rozrywka 2026.06.24 15:00
Aktualności 2026.06.24 14:00
Dom 2026.06.24 13:40
Aktualności 2026.06.24 13:21
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji