POLECAMY
Kierująca mercedesem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się ze skodą. Nikt nie został ranny.
W czwartek (1.07) po południu w Białymstoku na ul. Sienkiewicza doszło do zderzenia dwóch pojazdów. - 55-latka włączała się do ruchu mercedesem. Najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu skodzie jadącej w kierunku ulicy Jurowieckiej. W wyniku zderzenia pojazdów mercedes zatrzymał się na chodniku - zdarzenie relacjonuje Marek Skutnik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Na szczęście nikomu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Policja sprawczynię kolizji ukarała mandatem.
E.S.
24@bialystokonline.pl
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Kultura i Rozrywka 13:00
Kryminalne 12:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji