Białystok. Koronawirus w przedszkolu. Placówka zostanie zamknięta

2020.06.08 08:13
Dodatni wynik testu na koronawirusa stwierdzono u pracownika Przedszkola Samorządowego nr 39 przy ul. Witosa. Prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski podjął decyzję o czasowym zamknięciu placówki.
Białystok. Koronawirus w przedszkolu. Placówka zostanie zamknięta
Fot: pixabay.com

W niedzielę (7.06) po godz. 20.00 potwierdzono dodatni wynik koronawirusa u pracownika Przedszkola Samorządowego nr 39 przy ul. Witosa.

- 4 osoby z obsługi technicznej zostały skierowane na kwarantannę. Podjąłem decyzję o czasowym zamknięciu przedszkola i przebadaniu wszystkich pracowników - poinformował na Twitterze prezydent miasta Tadeusz Truskolaski.

"Uwaga Rodzice!
Informujemy, że w związku z chorobą pracownika, od dnia 8 czerwca 2020 r. przedszkole będzie zamknięte do odwołania" - taki komunikat zamieszczono zaś na stronie Przedszkola Samorządowego nr 39.

Przypomnijmy, że na początku ubiegłego tygodnia, dodatni wynik testu na koronawirusa stwierdzono również u pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Białymstoku przy ul. Magnoliowej (zobacz: Koronawirus w jednej z białostockich szkół. Trwa powiadamianie rodziców). Przedszkole i szkoła zostały zamknięte do odwołania.

Paulina Górska
24@bialystokonline.pl

1071 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39