Białystok: Szulowski + Sobaniec - mocne uderzenie stand-upu

dodane dnia: 2019-09-16 przez: cmg01
Impreza Patronat BiałystokOnline.pl
Białystok: Szulowski + Sobaniec - mocne uderzenie stand-upu
Uwaga: impreza już się odbyła.
Termin imprezy: 2019-10-17
Drugie mocne uderzenie w tym sezonie to świeżo upieczony youtubowy milioner - Piotr Zola Szulowski. Jego dwa poprzednie programy biją w sieci rekordy popularności, a kolejny - "Granice wytrzymałości" możne będzie zobaczyć u nas już w październiku. Zapraszamy!

Piotr Zola Szulowski to niespełniony talent piłkarski. Gdyby nie sport prawdopodobnie nigdy nie poznałby...smaku alkoholu. Bardzo bliski przyjaciel Miśka Koterskiego przynajmniej tak twierdzą ludzie na ulicy, dwukrotny finalista Antrakt Stand Up Festiwal 2016 i 2017 - największego Festiwalu Stand-upu w Polsce. Jeden z filarów stand-upowej trasy NOWE ROZDANIE, która u boku Kacpra Rucińskiego przemierzyła cały kraj. Gościnnie wystąpił również na największej stand-upowej trasie STAND-UP SHOW u boku takich komików jak Rafał Pacześ, Lotek, Katarzyna Piasecka i całej czołówce polskiej komedii.

Na supporcie wystąpi Adam Sobaniec - jedyny człowiek na ziemi, który przeprowadził się do Łodzi dobrowolnie i jest z tego faktu zadowolony. Scena daje mu dużą siłę i energię, które sprawiają, że nie da się przejść obok jego występu obojętnie. Adam lubi mocne żarty i w swoim występie postara się znaleźć odpowiedź, co jest ich źródłem. Jego stand-up to mieszanka abstrakcji, czarnego humoru i improwizacji, dzięki temu każdy z widzów może znaleźć coś dla siebie. Zwycięzca 1-go Pojedynku Stand-uperów w Warszawskich Hybrydach. Finalista 3-go Antrakt Stand-up Festiwalu.

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na openmic!

Bilety dostępne w trzech pulach na kupbilecik.pl:
1) Early Bird - 25zł
2) Regular – 30zł
3) Last Call – 35zł

Godz. 18.30

Patronat medialny
Portal Miejski BiałystokOnline
Miejsce imprezy
ul. Legionowa 5
15-281 Białystok

902 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39