POLECAMY
Wtorkowej (17.08) nocy białostocka straż miejska zatrzymała nietypowego złodzieja. Mężczyzna kradł papierosy z ogródków piwnych na Rynku Kościuszki.
Około godziny 3 nad ranem funkcjonariusze straży miejskiej podczas obserwacji monitoringu miejskiego zobaczyli leżącego na ławce mężczyznę. Po krótkim odpoczynku wskoczył do ogródka piwnego przy Rynku Kościuszki skąd ukradł dwa kartony papierosów, schował je pod kurtkę po czym przepakował kartony do swojej torby. Dzięki nagraniom i szybkiej reakcji strażników wysłany na miejsce patrol policji zatrzymał mężczyznę bezpośrednio po dokonanej kradzieży. źródło: Straż Miejska w Białymstoku
E.S.
24@bialystokonline.pl
Aktualności 19:49
Kultura i Rozrywka 18:00
Kultura i Rozrywka 15:00
Sport 14:30
Sport 14:00
Kultura i Rozrywka 13:54
Zdrowie 13:00
Masz ciekawy temat?
Wiesz, że zdarzyło się coś interesującego w Białymstoku lub okolicy? Chcesz abyśmy o czymś napisali?
Napisz do nas
Więcej informacji