Bialystok Up To Date Festival 2012. Na początek Małpa na Węglowej

2012.03.14 00:00
Już trwają przygotowania do trzeciej edycji festiwalu Białystok Up To Date. Na blogu imprezy regularnie pojawiają się ciekawostki luźno związane z ideą wydarzenia. Pierwszym koncertem przypominającym o Up2d8 będzie koncert Małpy.
Bialystok Up To Date Festival 2012. Na początek Małpa na Węglowej
Fot: materiały organizatora

- Dzięki dotacjom Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz spodziewanemu wsparciu Urzędu Miejskiego w Białymstoku przygotowujemy ekscytujący pod każdym względem koktajl muzyki elektronicznej i hip-hopu, któremu jak zwykle towarzyszyć będą wystawy, działania performatywne, instalacje - informuje ekipa organizacyjna Up To Date Festival 2012. Zobowiązujące trzecie miejsce w plebiscycie na najlepszy polski festiwal 2011 roku, przeprowadzonym przez opiniotwórczy portal Muno.pl, zaostrzyło nasze apetyty. Dlatego ruszamy z jeszcze większym entuzjazmem, przekonani, że generujemy intensywni epulsujący punkt na muzycznej mapie naszej części Europy - dodali organizatorzy.

Pierwszy, wiosenny ogień roznieci 30 marca koncert toruńskiego rapera Łukasza "Małpy" Małkiewicz. W 2009 roku wydał swoją pierwszą płytę ,,Kilka numerów o czymś". Z powodu choroby nie dotarł na finał drugiego Up To Date'a, co obiecał zrekompensować na najbliższym koncercie z dużą nawiązką. Obok Małpy wystąpią białostoccy reprezentanci sceny hip-hopowej Jopel&Komar. O after party zadba Dj Shum, a całość poprowadzi Sebs.

Koncert odbędzie się 30 marca (piątek) w godz. 20 - 3 w Klubie Węglowa. Bilety do 25 marca kosztują 15 zł, do 29 marca 20 zł, a na wejście bilety będzie można je nabyć za 25 zł. Sprzedaż prowadzi sklep Free Way, ul. Malmeda 19 lok.25 i kawiarnia Labalbal, ul. Warszawska 21 lok. 3.

Więcej informacji: na FB i oficjalnej stronie: http://uptodate.pl/

MAG

1748 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39