Bialystok Up To Date Festiwal czas zacząć!

2011.09.22 00:00
Pozostały godziny do rozpoczęcia najbardziej obiecującego festiwalu muzycznego nie tylko w Białymstoku, a w całej Polsce. Wie o tym pani Eugenia i inni bohaterowie filmu promującego drugą edycję Up To Date Festival - "To możliwie jest tylko w Białymstoku..."
Bialystok Up To Date Festiwal czas zacząć!
Fot: biosphere.no
Biosphere- headliner 2.edycji Bialystok Up To Date Festival

Uznanie imprezy największym miejskim wydarzeniem kulturalnym roku nie jest przesadą. Przez dwa dni: 23 - 24 września, na trzech scenach wystąpi 30 wykonawców współczesnej muzyki elektronicznej i hip-hopowej. Dodatkowo, jedną z hal magazynu nr 10 wypełni wystawa sztuki współczesnej "We care more" i odbędzie się spektakl - performance Teatru Kolegtyw.

Miłośnicy muzyki ambient, a przede wszystkim jednej z największych osobowości festiwalu - Biosphere mogą być spokojni oto, że występ norweskiego artysty nie będzie zakłócony muzyką z innej sceny.

- Mając na uwadze fakt, że w ubiegłym roku największą popularnością cieszyła się scena hip-hop, zbudowaliśmy jej fanom specjalny namiot na zewnątrz. W związku z tym, sytuacja zagłuszania muzyki na jednej scenie przez drugą scenę jest wykluczona - powiedział Michał Auricom Kowalczuk, jeden z organizatorów Up2d8.

Na oficjalniej stronie festiwalu: http://bialystokuptodate.pl/ zostały już podane godziny występów. W piątek w namiocie hip-hopowym usłyszymy artystów tj. Diox & the Returners, Dope D.O.D, Łona & Webber, natomiast w sobote zagrają: Wysoki Lot, Zeus, Looptroop rocekrs i Parias.

Wiadomością z ostatniej chwili jest odwołanie występu Małpy z powodów zdrowotnych artysty. Godnie go zastąpi reprezentant Aptaun Records, czyli W.E.N.A. Swój koncert rozpocznie po godz. 20.00.

Drugą muzyczną sceną piątku będzie tzw. Stan Skupienia, w który wprowadzą: Fotoplastikon, Pleq, Biosphere, Teatr Kolegtyw, Jesus is a noise commander, Yagya, Pioter i Pandy Warhou.

W sobotę, w tym samym miejscu rozgości się elektronika. Zagrają: Coco Bryce,Sugabed, Ed Cox, Remarc, 16Bit, Scratch Perverts i Dubsknit.

Dodatkowo pojawi się scena Technosoul, a na niej: Essence, Silent Servant, Aux 88, Robert Hood, Kassem Mosse, Essence & Dtekk. Za oprawę wizualną odpowiada Osmo Visual Live Act.

W ubiegłym roku podczas pierwszej edycji sprzedano trzy tysiące biletów. Ci, którzy chcieli zdobyć wejściówki przed samym wejściem, już ich nie dostali. Organizatorzy polecają zdobyć je wcześniej. Bilety są dostępne w Klubie Metro, w sklepie Free Way, ul. Malmeda 19 lok.25 i Kopiluwaku, ul. Sienkiewicza 9. Sprzedaż prowadzi także sieć Ticketpro (m.in. salony Empik), Muno.pl i hip-hop.pl. Patronujemy festiwalowi.

Przeczytaj także: Tak było na pierwszej edycji Up2D8!

MAG

846 osób online
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2024 BiałystokOnline Sp. z o.o.
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39