1002 osób online

"Biegnę dla Niepodległej". Będą zamknięte ulice i zmiany tras autobusów BKM

2021.11.10 17:02
W związku z organizowanym biegiem miejskim, wiele ulic Białegostoku zostanie zamkniętych. Z kolei autobusy linii: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112 - pojadą innymi trasami.
"Biegnę dla Niepodległej". Będą zamknięte ulice i zmiany tras autobusów BKM
Fot: Malwina Witkowska

Utrudnienia dla kierowców

W związku z organizacją biegu miejskiego "Biegnę dla Niepodległej" w dniu 11 listopada zostanie zamknięty ruch drogowy w niżej podanych godzinach, na następujących ulicach:

- al. Piłsudskiego - zamknięcie prawej jezdni na odcinku od ronda Lussy do ul. Sienkiewicza - w godz. 8:00-20:00;
- al. Piłsudskiego - zamknięcie prawej jezdni na odcinku od ul. Sienkiewicza do ul. ks. Abramowicza - w godz. 13:30-14:45;
- al. Piłsudskiego - zamknięcie lewej jezdni na odcinku od ul. ks. Abramowicza do ul. Sienkiewicza - w godz. 13:30-14:45;
- al. Piłsudskiego - zamknięcie prawej jezdni na odcinku od ul. Sienkiewicza do ronda im. dr n. Lussy - w godz. 13:00-17:00;
- ul. Sienkiewicza – zamknięcie całkowite na odcinku od ul. Jurowieckiej do al. Piłsudskiego – w godz. 13.30-14.45;
- rondo Lussy - zamknięcie całkowite - w godz. 12:50-17:00;
- pl. Branickich - zamknięcie całkowite - w godz. 13:00-17:00;
- pl. Jana Pawła II - zamknięcie całkowite - w godz. 13:00-17:00;
- ul. Legionowa - zamknięcie dwóch skrajnych pasów ruchu po stronie Pałacu Branickich na odcinku od ul. Kościelnej do ul. Akademickiej - w godz. 13:00-16:00;
- ul. Akademicka - zamknięcie całkowite na odcinku od ul. Legionowej do ul. Świętojańskiej – w godz. 13:00-16:00;
- ul. Świętojańska - zamknięcie całkowite na odcinku od ul. Akademickiej do pl. Katyńskiego – w godz. 13:00-16:00;
- pl. Katyński - zamknięcie całkowite - w godz. 13:00-16:00;
- ul. 11 listopada - zamknięcie całkowite na odcinku od pl. Katyńskiego do ul. Zwierzynieckiej - w godz. 13:00-16:00;
- ul. Zwierzyniecka - zamknięcie całkowite na odcinku od ul. 11 listopada do ronda Nowakowskiego - w godz. 12:50-16:00;
- ul. Zwierzyniecka – zamknięcie lewej jezdni na odcinku od ul. 11 Listopada do ul. Świętego Pio – w godz. 12:50-16:30;
- ul. Świętego Pio - zamknięcie lewej jezdni na odcinku od ul. Zwierzynieckiej do ul. Mickiewicza – w godz. 12:50-16:30;
- ul. Miłosza – zamknięcie lewej jezdni na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Branickiego – w godz. 12:50-16:30;
- ul. Branickiego – zamknięcie całkowite na odcinku od ul. Miłosza do ronda Lussy - w godz. 12:50-16:30;
- ul. Pałacowa – zamknięcie całkowite – w godz. 12:50-17:00;
- ul. Świętojańska – zamknięcie prawej jezdni na odcinku od ul. Mickiewicza do ul. Akademickiej – w godz. 13:00-16:00;
- ul. Mickiewicza - zamknięcie całkowite na odcinku od ul. Parkowej do pl. Branickich – w godz. 13:00-17:00;
- ul. Waszyngtona - zamknięcie całkowite na odcinku od ul. Curie-Skłodowskiej do ul. Akademickiej – w godz. 13:00-16:00.

Zmiany w kursowaniu autobusów

W związku z powyższym zmianie ulegną trasy linii 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 24, 26, 28, 29, 30, 100, 101, 102, 103, 105, 106, 107, 108, 109, 111, 112.

Autobusy linii 1:
• w kierunku Zaścianek w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Zaścianek w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 8:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 2:
• w kierunku Dojlidy Górne w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Transportowej w godz. 8:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Pałacowa – pl. Jana Pawła II – Skłodowskiej-Curie – pl. NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Transportowej w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Białówny i dalej stałą trasą;
• w kierunku Transportowej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 3:
• w kierunku Wiślanej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Kleosina w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 4:
• w kierunku Myśliwskiej w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Myśliwskiej w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Klepackiej w godz. 8:00-12:50 oraz 17:00-20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – pl. Jana Pawła II – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Klepackiej w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Białówny i dalej stałą trasą;
• w kierunku Klepackiej w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska - Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 5:
• w kierunku Sybiraków w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Malmeda – al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dziesięcin w godz. 8:00-12:50 oraz 17:00-20:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Pałacowa – plac Jana Pawła II – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dziesięcin w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Białówny i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dziesięcin w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 6:
• w kierunku Bażantarnii w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Legionowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Bażantarnii w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 8:00-13:30 oraz 14:45-20:00 będą kursować ulicami: Legionową – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 7:
• w kierunku Piastowskiej w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla/;
• w kierunku Piastowskiej w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska /pętla/;
• w kierunku Fast w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – Białówny – Lipowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Fast w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 8:
• w kierunku Towarowej w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie i dalej stałą trasą;
• w kierunku Towarowej w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Św. Rocha – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Starosielc w godz. 8:00-12:50 oraz 17:00-20:00 będą kursować ulicami: Pałacowa – plac Jana Pawła II – Legionowa – Skłodowskiej-Curie i dalej stałą trasą;
• w kierunku Starosielc w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Białówny – Liniarskiego – plac NZS – Curie-Skłodowskiej – Waszyngtona – Kaczorowskiego - Wiejska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Starosielc w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Sosnowskiego – Kalinowskiego – plac NZS – Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 9:
• w kierunku Wysockiego w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Produkcyjnej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 10:
• w kierunku Dworca PKP w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dworca PKP w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Wiejska – Kaczorowskiego – Waszyngtona – Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Św. Rocha – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Kleosina w godz. 12:50-13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: Grochowa – Kalinowskiego – pl. NZS – Curie-Skłodowskiej – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Kleosina w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Sosnowskiego – Kalinowskiego – plac NZS - Skłodowskiej-Curie – Waszyngtona – Kaczorowskiego – Wiejska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 12:
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 13:30-14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Osiedla Pieczurki w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45-17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Starosielc w godz. 8:00-12:50 oraz 17:00-20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – pl. Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Starosielc w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Starosielc w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 13:
• w kierunku Osiedla Dojlidy w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Niedźwiedzia /pętla/;
• w kierunku Warzywnej w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: Miłosza – Warszawska – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 15:
• w kierunku Halickiej w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Halickiej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Sitarska – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Elektrociepłowni w godz. 8:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Elektrociepłowni w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Elektrociepłowni w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 16:
• w kierunku Dziesięcin w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Transportowej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 17:
• w kierunku Plażowej w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Legionowa – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Plażowej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Kaczorowskiego – Wyszyńskiego – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Legionowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego - Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 18:
• w kierunku Warzywnej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Narodowych Sił Zbrojnych w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 19:
• w kierunku Szpitala Zakaźnego w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Szpitala Zakaźnego w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Antoniukowska – Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Gajowej w godz. 8:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa i dalej stałą trasą;
• w kierunku Gajowej w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – i dalej stałą trasą;
• w kierunku Gajowej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego – Antoniukowska i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 20:
• w kierunku Elektrociepłowni w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Bohaterów Monte Cassino – Poleska – al. 1000-lecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Leśnej Doliny w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: al. 1000-lecia Państwa Polskiego - Poleska - Bohaterów Monte Cassino i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 21:
• w kierunku Piastowskiej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska /pętla/;
• w kierunku Zielonych Wzgórz w godz. 08:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Zielonych Wzgórz w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Zielonych Wzgórz w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Piastowska /pętla/ – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 24:
• w kierunku Miłosza i Kuronia w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska /pętla/ lub Branickiego i dalej stałą trasą (tylko kursy do Kuronia). Przystankiem końcowym dla kursów skróconych jest PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104;
• w kierunku Miłosza i Kuronia w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska Piastowska /pętla/ lub Branickiego i dalej stałą trasą (tylko kursy do Kuronia). Przystankiem końcowym dla kursów skróconych jest PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104;
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 8:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – plac Jana Pawła II – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Piastowska /pętla/ (Tylko kursy skrócone) – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Osiedla TBS w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – Piastowska /pętla/ (Tylko kursy skrócone) – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 26:
• w kierunku Zagumiennej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Skłodowskiej-Curie – plac NZS – Liniarskiego – Lipowa – Św. Rocha – Bohaterów Monte Cassino – Poleska – al. 1000-lecia Państwa Polskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku Kleosina w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Sitarska – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Sosnowskiego – Kalinowskiego – plac NZS – i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 28:
• w kierunku Żyznej w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: Kopernika – Wiejska – 11 Listopada – Zwierzyniecka – Św. Pio – Miłosza – Piastowska – Warszawska – Słonimska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Legionowa – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą;
• w kierunku Słonecznego Stoku w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Słonimska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Bohaterów Monte Cassino – Wyszyńskiego – Kaczorowskiego – Kopernika i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 29:
• w kierunku Żyznej w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: Kopernika – Wiejska – 11 Listopada – Zwierzyniecka i dalej stałą trasą;
• w kierunku Gajowej w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Wiosenna – Wiejska – Kaczorowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 30 i 109:
• w kierunku Centrum w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103;
• w kierunku Dojlid Górnych i Niewodnicy Nargilewskiej w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103 – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 100:
• w kierunku Wasilkowa w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Jurowiecka – Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dworca PKS w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 101 i 105:
• w godz. 8:00 – 20:00 trasa zostaje skrócona do przystanku PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 104;
• w godz. 12:50 – 17:00 wjazd na pętle odbywać się będzie od strony ul. Warszawskiej.

Autobusy linii 102:
• w kierunku Centrum w godz. 8:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Jurowiecka – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – RYNEK KOŚCIUSZKI nr inw. 416;
• w kierunku Centrum w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: al. 1000-lecia Państwa Polskiego – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza – Jurowiecka – JUROWIECKA SIENKIEWICZA nr inw. 143;
• w kierunku Wasilkowa w godz. 8:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku RYNEK KOŚCIUSZKI nr inw. 416 i pojadą ulicami Sienkiewicza – Jurowiecka i dalej stałą trasą;
• w kierunku Wasilkowa w godz. 12:50 – 17:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku JUROWIECKA SIENKIEWICZA nr inw. 143 i pojadą dalej stałą trasą.

Autobusy linii 103 i 106:
• w kierunku Piastowskiej w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: al. Piłsudskiego – Sienkiewicza – Warszawska – Piastowska /pętla/;
• w kierunku Piastowskiej w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Dąbrowskiego – Poleska – Jurowiecka – Warszawska – Piastowska /pętla/;
• w kierunku gmin ościennych w godz. 8:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku gmin ościennych w godz. 12:50 – 13:30 oraz 14:45 – 17:00 będą kursować ulicami: Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – al. Piłsudskiego i dalej stałą trasą;
• w kierunku gmin ościennych w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Branickiego – Piastowska – Warszawska – Sienkiewicza – Jurowiecka – Poleska – Botaniczna – Dąbrowskiego i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 104:
• w kierunku Centrum w godz. 8:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Jurowiecka – al. Piłsudskiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – KATEDRA nr inw. 995;
• w kierunku Centrum w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: Legionowa - Skłodowskiej-Curie – plac NZS nr inw. 449 (przy pomniku);
• w kierunku Juchnowca w godz. 08:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku KATEDRA nr inw. 995 i pojadą ul. Legionową i dalej stałą trasą;
• w kierunku Juchnowca w godz. 12:50 – 17:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku Plac NZS nr inw. 449 (przy pomniku) i pojadą ul. Skłodowskiej-Curie – Legionowa i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 107:
• w kierunku Klepacz w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Bohaterów Monte Cassino – Poleska – Sitarska i dalej stałą trasą;
• w kierunku Dworca PKS w godz. 13:30 – 14:45 będą kursować ulicami: Sitarska – Poleska – i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 108 i 111:
• w kierunku Centrum w godz. 08:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – al. Piłsudskiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – RYNEK KOŚCIUSZKI nr inw. 416;
• w kierunku Centrum w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: Sienkiewicza – Jurowiecka – SIENKIEWICZA/JUROWIECKA nr inw. 143;
• w kierunku gmin ościennych w godz. 08:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku RYNEK KOŚCIUSZKI nr inw. 416 i pojadą ul. Sienkiewicza i dalej stałą trasą;
• w kierunku gmin ościennych w godz. 12:50 – 17:00 będą oczekiwać na odjazd na przystanku SIENKIEWICZA/JUROWIECKA nr inw. 143 i pojadą ulicami Jurowiecka – Poleska – Jagienki – Sienkiewicza i dalej stałą trasą.

Autobusy linii 112:
• w kierunku Centrum w godz. 08:00 – 12:50 oraz 17:00 – 20:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Elektryczna – Branickiego – plac Jana Pawła II – Legionowa – Sienkiewicza – RZEKA BIAŁA nr inw. 417;
• w kierunku Centrum w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: Mickiewicza – Miłosza – Piastowska – PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103;
• w kierunku Myśliwskiej w godz. 12:50 – 17:00 będą kursować ulicami: PIASTOWSKA/PĘTLA nr inw. 103 – Piastowska – Branickiego – Ciołkowskiego – Mickiewicza i dalej stałą trasą.

Na trasach objazdu obowiązują istniejące przystanki. Zastrzega się, w przypadku wystąpienia dodatkowych utrudnień, możliwość skierowania autobusów na inne trasy objazdu, nie ujęte w powyższym zestawieniu.

Malwina Witkowska
malwina.witkowska@bialystokonline.pl
Wersja mobilna BiałystokOnline.pl
Polityka prywatności | Polityka cookies
Copyright © 2001-2022 CMG, Białystok
Adres redakcji: ul. Sienkiewicza 49 lok. 311, Białystok, tel. 85 746 07 39
zamknij X
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i polityce cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.